Fundacja Pomocy Zwierzętom CHATUL

1 Stały Pomagacz
Sabina
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Reprezentant Ewa Szczepaniak

E-mail ewa.szczepaniak@chatul.pl

Telefon 530 482 248

Lokalizacja Bytom, śląskie

Zamiast wylewać łzy nad losem zwierząt i patrzeć bezczynnie na ich cierpienie postanowiliśmy realnie nieść im pomoc. Naszym celem jest nie tylko ratowanie porzuconych, pokrzywdzonych i chorych zwierząt, ale również zapobieganie bezdomności zwierząt i edukacja dzieci w zakresie odpowiedzialnej opieki nad psami i kotami.

Niezwykle ważne jest dla nas także ułatwianie ludziom udzielania pomocy zwierzętom. Wiemy, że jest wiele osób, które nie przejdą obojętnie obok zwierzaka w potrzebie, czasem jednak mają obawy, brakuje im wsparcia, finansów, umiejętności. Dlatego też dajemy ludziom narzędzia i wiedzę, która pozwala nieść pomoc zwierzętom. Oprócz użyczania niezbędnego sprzętu, finansowania opieki weterynaryjnej dla zwierząt bezdomnych i działalności adopcyjnej, wydajemy materiały edukacyjne, ulotki, organizujemy wykłady z udziałem lekarza weterynarii.

CHATUL od 10 lat istnieje dla dobra zwierząt, każde z nich jest przez nas traktowane z szacunkiem i zrozumieniem.

Angażujemy się w pomoc konkretnemu zwierzakowi i robimy co w naszej mocy, by odtąd jego los był lepszy. Nie ukrywamy – kosztuje to wiele, zarówno pod względem finansowym, jak i emocjonalnym, ale wiemy, że warto. Każde zwierzę, którym się opiekujemy ma imię, znamy jego historię i wiemy, czego potrzebuje do godnego życia.

CHATUL tworzą ludzie, którzy są bardzo różni – wszystkich nas jednak łączy wiara w to, że uda się poprawić życie zwierząt wokół nas. Nie jesteśmy marzycielami, jesteśmy aktywnymi pasjonatami w służbie dla zwierząt.

Ludzie oswoili zwierzęta i ludzie są winni bezdomności, cierpieniu i nieszczęściom zwierząt. Pomagamy, bo chcemy móc spojrzeć w oczy psa i kota bez wstydu za to, że jesteśmy ludźmi.

Wsparli

10 zł

Sabina

10 zł

Paszkud

10 zł

Sabina

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Sabina

50 zł

Iza K.

Pokaż więcej

1 Stały Pomagacz
Sabina
10 zł miesięcznie