Chmurka z chorym oczkiem. Pomóż!

Zbiórka zakończona
Wsparło 11 osób
266 zł (26,6%)

Rozpoczęcie: 18 Listopada 2020

Zakończenie: 1 Grudnia 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

W ostatnich miesiącach przewinęło się u nas bardzo dużo zwierząt, w tym ogromna ilość kociąt... Wszystkie chore, wszystkie wymagające dłuższego leczenia, głównie stacjonarnego. Wiadomo, jaki to koszt przy jednym kocie a jak ma się ich w ciągu tylko jednego dnia 11?

Koci katar zbierał spore żniwo. Tu nie chodzi tylko o kropelki do oczu. Kociaki były zarobaczone, zapchlone, zakleszczone, niedożywione, odwodnione, skrajnie wycieńczone. Musiały być na leczeniu stacjonarnym w lecznicy, a to dodatkowe koszty... Znaleźć dom tymczasowy dla zdrowego kota to cud a co dopiero dla chorego. Kochani, prosimy o pomoc w opłaceniu zaległych faktur, które wynosiły w miesiącu po 20.000 zł. 

Przedstawiamy Wam Chmurkę, trafiła do nas z rodzeństwem z Lipnika, była w najgorszym stanie. Powieka musiała być rozcinana, dzięki Pani A. Hankus, weterynarza okulistyki, udało się je uratować.

Opis diagnozy: Oko lewe zbyt mała szpara powiekowa, górne rzęsy zawijają się, trzecia powieka wynicowana i zrośnięta, rogówka z powierzchowną waskularyzacją i naciekiem komórek zapalnych. Oko prawe rogówka z powierzchowną waskularyzacją i naciekiem komórek zapalnych
(wskazana korekta powieki OL, po 3 tygodniach wprowadzamy leczenie sterydowe). Leczenie trwało bardzo długo.

Obecnie Chmurka jest już zdrowa, wesoła, bardzo tęskni za człowiekiem... Niestety nadal mieszka w lecznicy. Może nikt jej nie chce, bo jest "gorsza" ze względu na oczko?

Zapewniamy, że jest cudowna. Ogromna pieszczoszka, cudne mruczy na kolankach. Jest wdzięczna za każde zainteresowanie ze strony człowieka.

Kontakt: 607488598

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 11 osób
266 zł (26,6%)