Widzisz, płaczesz - pomóż Bezie

Zbiórka zakończona
Big 698639a4 34c6 4d0e a54c 36f25a8b3891
Wsparły 144 osoby
1 904 zł (100,21%)

Rozpoczęcie: 03 Sierpnia 2017

Zakończenie: 07 Września 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Beza - starsza suczka, która przez swoich dotychczasowych opiekunów została adoptowana wiele lat temu. W stanie, w jakim widzicie ją na zdjęciach, została znaleziona na ulicy. Ponieważ miała chip, Fundacja Znajdki została powiadomiona o tragicznej sytuacji Bezy.

Beza została natychmiast zabrana i umieszczona w lecznicy, aby zdiagnozować przyczynę tak drastycznych ran na jej pyszczku.

W tym czasie Fundacja próbowałą skontaktować się z osobą, która adoptowała Bezę - niestety, bezskutecznie. Nikt nie odbierał telefonu.

Skupilismy się na udzieleniu Bezie pomocy. Został wykonany szereg badań i niestety, diagnoza wskazała na autoimmunologiczną chorobę zwaną pęcherzycą.

Beza do końca życia będzie brałą leki łagodzące objawy i skutki tej strasznej choroby, ponieważ jest ona nieuleczalna. Beza cały czas przebywa w lecznicy -opiekunowie nie zauważyli, że zgubili zwierzaka, który mieszkał u nich kilka lat!

Jak czuje się psinka, która - nie dość, że strasznie chora - jest obojętna ludziom, których wiernie kochała przez całe życie?

Jej historia to przykład tego, że ludzie nie zasługują na psią miłość. Proszę, pomóżcie opłacić, diagnostykę i leczenie Bezy - na strarość została jej tylko nadzieja, że nie wszystkim jest obojętna!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
8 aktualnych zbiórek
48 zakończonych zbiórek
Wsparły 144 osoby
1 904 zł (100,21%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość