Nie ma nic za darmo

Wsparło 5 osób
330 zł (33%)
Brakuje jeszcze 670 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 6 Kwietnia 2021

Zakończenie: 6 Czerwca 2021

Kolia choruje od tak dawna, że ciężko opisać, od czego się zaczęło. Pierwszym sygnałem, że coś jest nie tak, był spadek wagi. Początkowe badania wykazały problemy z tarczycą, jednak zastosowane leki nie przyniosły rezultatu.

Sytuację utrudniały wyniki z badania krwi, które po unormowaniu tarczycy, były dobre. Dopiero ostatnie USG wykazało zapalenie żołądka oraz przewodu pokarmowego. Dodatkowo w okolicy odbytu zrobiła się zmiana rozrostowa, czyli guz. Wymaga on usunięcia, jednak obecna waga Koli jest przeciwskazaniem do narkozy. Serce nam pęka na myśl, ile ta biedna suczka musi w życiu wycierpieć. 

Nic dobrego jej nie spotyka, poza obecnością w hotelu u Gabrysi. Domu jak nie było, tak nie ma, a ten byłby na wagę złota. Chorować w otoczeniu ukochanego człowieka, jest jednak lżej. Kolia nie ma także sponsora, mało kto o niej pamięta, dlatego przychodzimy dziś z prośbą o wsparcie Koli. Od blisko czterech lat staramy się o lepsze jutro dla niej, niestety ta walka kosztuje. Nie ma nic za darmo...

 

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 5 osób
330 zł (33%)
Brakuje jeszcze 670 zł
Wesprzyj