Obojętność zabija, pomóż nam pomagać! Zbieramy na walkę z pchłami, kleszczami i robalami...

Zbiórka zakończona
Wsparło 191 osób
5 230,24 zł (87,17%)

Rozpoczęcie: 4 Maja 2019

Zakończenie: 31 Sierpnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Fundacja Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej oraz wolontariusze działający w schronisku, zwracają się z gorącym apelem o pomoc dla psów przebywających w  Chrcynnie.

Cieszyliśmy się bardzo, kiedy dzięki równoległej zbiórce udało się zakupić dla nich pierwszą partię karmy. Dzięki tej zbiórce kupiliśmy 52 sztuki misek różnej wielkości, 5 butelek (300 ml) preparatu Sabunol do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt i 60 sztuk preparatu Frontline Combo XL (pipeta 4,02 ml).

Dzisiaj czas na kolejne wyzwania. Chcielibyśmy nadal dokładać cegiełkę do poprawy losu zwierząt w Chrcynnie. Zbieramy fundusze na kolejną transzę środków przeciw pchłom i kleszczom oraz na tabletki do odrobaczania zwierzaków. Zwracamy się do Państwa o pomoc i wsparcie finansowe naszej akcji. Wystarczy najmniejsza wpłata, która sprawi, że wspólnie uda się poprawić los tych najbardziej potrzebujących zwierząt.

Niestety, psów w schronisku nie ubywa, okres wakacyjny to sezon bezdusznych decyzji ludzi o wyrzucaniu ich na ulice. W Chrcynnie znajduje się też dużo psów, które od lat siedzą za kratami i nikt nie jest zainteresowany ich adopcją.

Błagamy, pomóżcie. Udostępniajcie naszą zbiórkę, adoptujcie psy z tego schroniska. Cokolwiek zrobicie, aby im pomóc, będzie na wagę złota i dowodem człowieczeństwa.

Jeśli ktoś z Państwa zechce adoptować siedzącego w Chrcynnie psa, podajemy kontakt do wolontariatu, który pomoże: Maria 606 456 174 (kontakt jest do osoby, która pracuje, więc w przypadku zainteresowania adopcją prosimy o telefon lub SMS).

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
43 zakończone zbiórki
Wsparło 191 osób
5 230,24 zł (87,17%)