Obojętność zabija, pomóż nam pomagać

PILNE!
5 dni do końca
Wsparły 154 osoby
4 014 zł (8,02%)
Brakuje jeszcze 45 986 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 4 Maja 2019

Zakończenie: 31 Sierpnia 2019

Fundacja Psi Los Fundacja im. Joanny Krupińskiej oraz wolontariusze działający w schronisku, zwracają się z gorącym apelem o pomoc dla psów przebywających w  Chrcynnie.

Cieszyliśmy się bardzo, kiedy dzięki równoległej zbiórce udało się zakupić dla nich pierwszą partię karmy. Kupiliśmy także 52 sztuki misek różnej wielkości, 5 butelek (300 ml) preparatu Sabunol do zwalczania pcheł w otoczeniu zwierząt i 60 sztuk preparatu Frontline Combo XL (pipeta 4,02 ml).

Dzisiaj czas na kolejne wyzwania. Chcielibyśmy nadal dokładać cegiełkę do poprawy losu zwierząt w Chrcynnie. Zbieramy fundusze na kolejną dostawę karmy, więc zwracamy się do Państwa o pomoc i wsparcie finansowe naszej akcji. Wystarczy najmniejsza wpłata, która sprawi, że wspólnie uda się poprawić los tych najbardziej potrzebujących zwierząt.

Niestety, psów w schronisku nie ubywa, okres wakacyjny to sezon bezdusznych decyzji ludzi o wyrzucaniu ich na ulice. W Chrcynnie znajduje się też dużo psów, które od lat siedzą za kratami i nikt nie jest zainteresowany ich adopcją.

Błagamy, pomóżcie. Udostępniajcie naszą zbiórkę, adoptujcie psy z tego schroniska. Cokolwiek zrobicie, aby im pomóc, będzie na wagę złota i dowodem człowieczeństwa.

Chcąc uczciwie przedstawić Państwu potrzeby,  doliczyliśmy się ok. 40 psów, które potrzebują specjalistycznej karmy, czy wręcz diet weterynaryjnych. Do tej ilości dochodzi ok. 30-40 psów, które potrzebują dobrej karmy bytowej.

Jeśli ktoś z Państwa zechce adoptować siedzącego w Chrcynnie psa, podajemy kontakt do wolontariatu, który pomoże: Maria 606 456 174 (kontakt jest do osoby, która pracuje, więc w przypadku zainteresowania adopcją prosimy o telefon lub SMS).

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
37 zakończonych zbiórek
5 dni do końca
Wsparły 154 osoby
4 014 zł (8,02%)
Brakuje jeszcze 45 986 zł
Wesprzyj