Malutka Chmurka - wielkie cierpienie!

Wsparło 11 osób
466 zł (23,3%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 9 Lutego 2022

Zakończenie: 11 Kwietnia 2022

Godzina: 20:37

Chmurka przeszła zabieg usunięcia wielkiego kamienia z pęcherza, wynik badania laboratoryjnego kamienia z pęcherza malutkiej wykazał fosforan amonowo magnezowy 6-cio wodny, czyli struwit.

w nowym domu, dostaliśmy relację i zdjęcia od opiekunki:

"Dzień dobry,


Przesyłam relację po odebraniu Chmurki z fundacji. Chmurka jest z nami tydzień i czuje się coraz pewniej. Po przyjeździe była zdenerwowana i chowała się w swoim kojcu. Teraz szuka już kontaktu z człowiekiem i naszymi pieskami. Luna, nasz drugi pies, podchodzi do niej z pewnym dystansem, ale coraz częściej lubi się razem położyć i przytulić.
Uczymy Chmurki siusiania na dworze, nasz rekord to 2 pełne dni bez załatwiania się w domu. Chmurka potrzebuje dużo bezpieczeństwa i uwagi, widać że bardzo dużo przeszła, ale powoli zaczyna nam ufać. Chętniej szuka czułości u kobiet, do mężczyzn jest raczej zrażona, ale pomału się przełamuje i da się pogłaskać.
Przez pierwsze dni Chmurka nie wydała żadnego dźwięku, teraz jak inne psy szczekają, wykazuje zainteresowanie i popiskuje. Raz usłyszeliśmy jej szczeknięcie! Widać, że ma pewną blokadę z uwagi na trudną przeszłość, natomiast im pewniej się czuje tym bardziej ją słychać :)
Przed nami dużo pracy, ale bardzo ją pokochaliśmy i będziemy razem pracować.

Pozdrawiamy,
Małgosia z Chmurką"

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
61 zakończonych zbiórek
Wsparło 11 osób
466 zł (23,3%)
Adopcje