Cotton - zepsuty kot

Zbiórka zakończona
Wsparło 119 osób
3 428 zł (81,61%)

Rozpoczęcie: 12 Lutego 2020

Zakończenie: 11 Marca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pamiętasz ten moment, gdy Twój zwierzak zachorował? To przyspieszone bicie serca, natłok myśli i błyskawiczną wyprawę do weterynarza? Myślisz czasem nad ulotnością czworonożnego życia i patrzysz ze strachem na swojego małego przyjaciela? "Nie bój się skarbie... Już jedziemy do doktora i wszystko będzie dobrze. Musi być dobrze".

Miłość, troska, gotowość na wszystko, byle uratować członka rodziny... Cotton też została zabrana w podróż. Tylko że ona nie jechała do gabinetu weterynaryjnego i nikt nie szeptał jej, że będzie dobrze... Obca okolica, obcy ludzie, zimno, głodno i bardzo daleko do domu. Niewarta leczenia, walki, wysiłku - popsuty, brzydki kot z dziwnie zniekształconymi uszkami.

Kto by chciał patrzeć na coś takiego? Przecież ten widok aż boli wrażliwego "człowieka". Zepsutego kota można bez problemu zastąpić...

"Zniknij kocie (nie chce patrzeć na twoje marne umieranie), idź sobie, dokąd chcesz". A my krzyczymy - żyj Cotton! Zawalczymy o Ciebie i będziesz pięknym, zdrowym kotem. Pomóżcie Kochani! Koteczkę czeka długi pobyt w szpitalu i poważne zabiegi usunięcia obu małżowin usznych zajętych nowotworem. 

Wstępne badania wykazały też owrzodzenia obu rogówek. Testy FIV i FelV są na szczęście ujemne. Żyj Cotton! Zepsuty kot jest już w rękach najlepszych specjalistów. Ale koszt operacji może sięgnąć ponad 4 000 złotych. Nie patrzmy na jej umieranie, tylko zobaczmy cierpienie i zawalczmy o życie. Krzykniesz z nami? Żyj Cotton! Każda najmniejsza wpłata to dodatkowy głos w krzyku o życie. Pomóżcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
33 zakończone zbiórki
Wsparło 119 osób
3 428 zł (81,61%)