Pobili go tak, że aż wypłynęło mu oczko...

Zbiórka zakończona
Wsparło 107 osób
2 552,17 zł (170,14%)

Rozpoczęcie: 9 Lutego 2019

Zakończenie: 16 Lutego 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
14 Lutego 2019, 13:49
[Aktualizacja 13.02.2019]

Czaruś vel Ciapek, bo okazuje się, że tak ma naprawdę na imię, czuje się całkiem nieźle. 

Dzisiaj byliśmy na drugiej z kolei kontroli u pana doktora.  Niestety,  Ciapuś szorując łapką po swędzącej ranie, wyciągnął sobie resztkę set-onu. Ale na szczęście wszystko ładnie się goi.  

Za 10 dni zdejmujemy szwy.

Dziękujemy za pomoc!

Czaruś jest kilkuletnim, małym kundelkiem, trochę w typie jamnika, trochę terriera. Mieszka na wsi ze swoim panem, samotnym  mężczyzną z nałogami. Reszty się domyślacie.

W piątek, 8 lutego, telefon. Pies wrócił rano z nocnej wyprawy, cały sponiewierany, z opuchniętym pyskiem i wypłyniętym okiem.  Prawdopodobnie pobiegł do suki w cieczce i został pobity przez właściciela owej psiej panny. Czy możemy pomóc? Bo opiekuna nie stać na weterynarza. 

No przecież nie zostawimy cierpiącego stworzenia... Pojechałam, przywiozłam biedaka, który usiłował łapką wydrzeć sobie z bólu resztkę gałki z oczodołu. Od razu trafił pod nóż. Gałka oczna usunięta, oczodół wypatroszony.  Założony set-on, czyli sączek z gazy do rany po oku.

Psiak wrócił do domu. Za dwa tygodnie zabiorę go na zdjęcie szwów, jeśli wszystko będzie w porządku.

Dodatkowo, po wygojeniu oczka, będę chciała zabrać Czarka na kastrację, żeby taka sytuacja już nigdy się nie powtórzyła.

Jeśli zechcecie dołożyć od siebie kilka złotych na pomoc Czarusiowi (nie tylko na samą operację, ale i leki i powtórną wizytę kontrolną i potem kolejną na zdjęcie szwów, a także worek jakiejś lepszej karmy, bo ten pies to skóra i kości), to będę ogromnie wdzięczna za każdą złotówkę.

Dziękuję za każde wsparcie! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
36 zakończonych zbiórek
Wsparło 107 osób
2 552,17 zł (170,14%)