Na ratunek Czarnulkowi ze skrajną anemią i żółtaczką hemolityczną!

Zbiórka zakończona
Wsparły 42 osoby
800 zł (100%)

Rozpoczęcie: 1 Marca 2021

Zakończenie: 1 Kwietnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Czarnulek mieszka na terenie toruńskiej firmy, jakiś czas temu jako jedyny z gromadki nagle się oswoił i zaczął przychodzić na głaskanie. Tak sobie myślimy, że miał w tym interes - szukał pomocy. Ma taką anemię, że właściwie nie jest w stanie za bardzo się przemieszczać, to zbyt duży wysiłek dla organizmu.

Czarnulek jest młody, ma około roku, na pierwszy rzut oka nie wygląda źle, ma ładne futerko, jest jedynie trochę wychudzony.

Część badań została wykonana na miejscu, część została wysłana do laboratorium i musimy czekać na wyniki. Czarnulek ma skrajną anemię i żółtaczkę hemolityczną. Jeszcze nie wiemy, co powoduje rozpad krwinek. I niestety do tego jest zarażony FIV. Jest bardzo źle.


1 marca miał przetaczaną krew, dostał ją od Agresta (naszego podopiecznego). Po podaniu krwi zwykle następuje spektakularne polepszenie, zmartwychwstanie umierającego kota. Ale tylko chwilowe i jakże złudne - tak będzie, dopóki wystarczy krwinek Agresta. Daje nam to kilka dni na diagnostykę i podjęcie właściwego leczenia.

Prosimy o wsparcie w leczeniu Czarnulka!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
45 zakończonych zbiórek
Wsparły 42 osoby
800 zł (100%)