Kolejne chore kociaki... Walczymy o ich oczy, pomóż w ich zbiórce!

Wsparło 16 osób
700 zł (58,33%)
Brakuje jeszcze 500 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 13 Lipca 2020

Zakończenie: 1 Grudnia 2020

Jak to zwykle bywa, dostajemy zgłoszenie o kotce z maluchami. Pierwsza informacja - dwa z czterech kociaków mają tragiczne oczy, jeden z nich chyba nie widzi. W przypadku zgłoszeń dotyczących ratowania życia nie ma co czekać. Zapada szybka decyzja, że bierzemy je pod opiekę i szukamy pilnie domów tymczasowych, które zajmą się maluchami. Po wizycie u weterynarza wiemy, ze najmniejsza dziewczynka jednego oczka już nie ma. Pomoc przyszła za późno... Ale jest szansa, że troszkę będzie widzieć na drugie.

Po przeleczeniu, podrośnięciu i szczepieniu czeka ją prawdopodobnie zabieg oczyszczenia i być może zaszycia miejsca po oczku.

Kolejny kociak wrzody na rogówce, widzi bardzo słabo, walczymy, aby widział cokolwiek. Z pozostałą dwójką jest w o tyle lepszej sytuacji, że choroba zaatakowała po jednym oczku, jednak też jest już zaawansowana. Na pierwszej wizycie u weterynarza w sumie z tych małych ciałek zostało wyjęte ponad 20 kleszczy, a z uszu masę świerzbowca.

Przed nami jeszcze długo droga do wyleczenia a jak wiadomo, to kosztuje, prosimy o wsparcie, aby maluchy mogły widzieć świat i żyć szczęśliwie. Wiemy, że prosimy Was ciągle o pomoc. Tylko dzięki Waszej pomocy organizacje takie jak nasza są w stanie pomagać. Podejmujemy decyzję o przyjęciu zwierząt, które są w sytuacji - natychmiastowa pomoc lub śmierć - mimo że finansowo nie stać nas na to. Każda wpłata to realna pomoc i ratunek dla nich, to jak wygrany los na loterii. Te kociaki już u nas są. Tym zdołamy pomóc, ale tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bardzo dziękujemy. Każda złotówka to bardzo dużo!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
25 aktualnych zbiórek
80 zakończonych zbiórek
Wsparło 16 osób
700 zł (58,33%)
Brakuje jeszcze 500 zł
Wesprzyj