Kolejne chore kociaki... Walczymy o ich oczy, pomóż w ich zbiórce!

Zbiórka zakończona
Wsparło 25 osób
1 040 zł (86,66%)

Rozpoczęcie: 13 Lipca 2020

Zakończenie: 1 Sierpnia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Jak to zwykle bywa, dostajemy zgłoszenie o kotce z maluchami. Pierwsza informacja - dwa z czterech kociaków mają tragiczne oczy, jeden z nich chyba nie widzi. W przypadku zgłoszeń dotyczących ratowania życia nie ma co czekać. Zapada szybka decyzja, że bierzemy je pod opiekę i szukamy pilnie domów tymczasowych, które zajmą się maluchami. Po wizycie u weterynarza wiemy, ze najmniejsza dziewczynka jednego oczka już nie ma. Pomoc przyszła za późno... Ale jest szansa, że troszkę będzie widzieć na drugie.

Po przeleczeniu, podrośnięciu i szczepieniu czeka ją prawdopodobnie zabieg oczyszczenia i być może zaszycia miejsca po oczku.

Kolejny kociak wrzody na rogówce, widzi bardzo słabo, walczymy, aby widział cokolwiek. Z pozostałą dwójką jest w o tyle lepszej sytuacji, że choroba zaatakowała po jednym oczku, jednak też jest już zaawansowana. Na pierwszej wizycie u weterynarza w sumie z tych małych ciałek zostało wyjęte ponad 20 kleszczy, a z uszu masę świerzbowca.

Przed nami jeszcze długo droga do wyleczenia a jak wiadomo, to kosztuje, prosimy o wsparcie, aby maluchy mogły widzieć świat i żyć szczęśliwie. Wiemy, że prosimy Was ciągle o pomoc. Tylko dzięki Waszej pomocy organizacje takie jak nasza są w stanie pomagać. Podejmujemy decyzję o przyjęciu zwierząt, które są w sytuacji - natychmiastowa pomoc lub śmierć - mimo że finansowo nie stać nas na to. Każda wpłata to realna pomoc i ratunek dla nich, to jak wygrany los na loterii. Te kociaki już u nas są. Tym zdołamy pomóc, ale tylko dzięki Waszemu wsparciu. Bardzo dziękujemy. Każda złotówka to bardzo dużo!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
9 aktualnych zbiórek
125 zakończonych zbiórek
Wsparło 25 osób
1 040 zł (86,66%)