Czy zdążymy im pomóc? Niechciane i niekochane, bardzo potrzebują ciepła Waszych serc

Zbiórka zakończona
Wsparły 133 osoby
3 847 zł (76,94%)

Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2019

Zakończenie: 17 Kwietnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Są takie psy, których nie chce nikt - bo stare, brzydkie i chore. Na co komu takie pokraki. Każdy woli rasowego yorka lub labladora. Taka smutna prawda. Tysiące oczu wypatrujące człowieka, który wybawi je i zabierze ze schroniska. Codziennie ta sama rutyna, codziennie ta sama, smutna prawda. Nikt nie przyjdzie, nikt też nie pogłaszcze. Bo kto chce mieć brzydkiego, starego psa?

Umierają samotnie, niechciane, zapomniane i niekochane. Psie serduszka skazane na dożywocie za kratami. Dla nas to właśnie one są najpiękniejsze i najwierniejsze. Właśnie takie niechciane , zapomniane i schorowane. W naszych oczach zdobywają najwięcej punktów i są najważniejsze.

Wyciągamy psy stare, chore, nieadopcyjne oraz te, które już całkowicie straciły nadzieję na cokolwiek. Leczymy psychicznie i fizycznie, przygotowując do adopcji. Jeśli są już w bardzo złej kondycji psychicznej - zostają z nami do końca swoich dni, otoczone opieką, miłością i ciepłem.

Utworzyliśmy tę zbiórkę w celu utrzymania naszych podopiecznych, a jest ich ponad 20. Weterynarz, lekarstwa, zabiegi, odpowiednia karma. Wszystko to pochłania cały nasz budżet.

Zdajemy sobie sprawę, że większość z nich zostanie z nami do końca. Duża część naszych podopiecznych przyjmuje leki parę razy dziennie i do końca życia. Błagamy Was o grosik, abyśmy mogły dalej pomagać jak największej ilości tych psich serc, tak bardzo skrzywdzonych przez nas  - ludzi.

Wszystkie wpłaty będą przeznaczine na nasze psiaki. Prosimy o wsparcie, bo bez Waszego wsparcia same dłużej nie damy rady pomagać.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
11 zakończonych zbiórek
Wsparły 133 osoby
3 847 zł (76,94%)