Budujemy dach dla zwierząt!

Zbiórka zakończona
Wsparło 465 osób
25 425 zł (63,56%)

Rozpoczęcie: 14 Stycznia 2022

Zakończenie: 31 Sierpnia 2022

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
09 Lipca 2022, 10:02
Jesteśmy w trakcie remontu jednak zabrakło nam funduszy,,,

Ruszyliśmy z remontem dachu. Dzięki środkom uzbieranym na zbiórce mogliśmy zrobić już praktycznie całość. ALE... Niestety zabrakło nam na papę aby pokryć dach 400 metrów kw. Wykorzystaliśmy już wszystkie fundusze... Nie mamy już nic... Za chwilę musimy zapłacić 20 tysięcy złotych za wykonaną usługę... Dlatego właśnie ponownie uruchamiamy zbiórkę z prośbą do Was o wsparcie!!!

Nowy Rok zaczął się dla nas katastrofalnie…

Kochani, zawalił nam się dach na pomieszczeniach, gdzie mamy magazyny oraz na pomieszczeniach, w których przebywają zwierzęta chore i powypadkowe!

Po prostu wszystko się zawaliło, wszystko spadło, wszystko przecieka a nam? Nam opadły siły… Robimy dla naszym podopiecznych wszystko, co możemy. Staramy zapewnić się im jak najlepsze warunki, mimo że nie zastąpi im to ciepłego domku. A nagle to wszystko runęło… Na pomieszczeniach jest zimno, mokro i niebezpiecznie. Pilnie musimy to naprawić!

Wezwaliśmy na miejsce specjalistę, który wycenił cały remont dachu na 40 tysięcy złotych! Nie mamy tyle… Nie damy rady tego opłacić. Ale z drugiej strony, nie możemy pozwolić na to, żeby dach całkowicie runął. Dlatego właśnie stworzyliśmy zbiórkę, ponieważ sami nie damy rady. Bardzo liczymy na Was.

Musimy zacząć nowy rok od wydatków…

Wsparło 465 osób
25 425 zł (63,56%)