Czy dasz szansę na szczęście ?

Daria  Zet
organizator skarbonki

Kochani ! 

Spójrzcie  najpierw na te zdjęcia,a później doczytajcie do końca. 

ROCKY

Gdy wydawało się, że dla Rockyego nie ma już szansy... ...dzięki Waszym wpłatom, ciężkiej pracy Judytowa oraz całego zespołu karta się odwróciła.. Pies, który robił za żywą tarczę, który dostał w głowę ciężkim narzędziem, który doświadczył złamania kręgosłupa(nawet nie chce sobie wyobrażać w jaki sposób i jak musiało boleć) i musiał żyć z tym bólem,aż kręgosłup się zrósł na własną ręke.

Daria Diria Zalewska

ROCKY dostał od Was nowe życie. Już wie co to miłość, zaufanie do człowieka. Uczy się życia na nowo, tak jak powinno wyglądać. Dzięki uczuciom jakimi został obdarowany miał siłę, by wyzdrowieć. Spójrzcie jak on się teraz dumnie prezentuje.

Daria Diria Zalewska

ABI 

Historia Abi jest krótka, ale przerażająca. Tego szczeniaka maltretowano tak mocno, że jej płacz słychać było prawie w całej wsi. Jej oprawca wrzucił ją do worka i kopał tyle razy i z taką siłą, że dziecku pękł kręgosłup. Stracila władze w tylnych konczynach, miała krwiaki na licznych narzadach, przestała się wypróżniać...

Daria Diria Zalewska

Po interwencji, która trwała wieki w końcu ktoś przywiózł ją do Judytowa. Oni nie zrezygnowali z walki o jej funkcjonowanie i życie. Po kosztownych badaniach, leczeniu, rehabilitacji Abi w końcu....

Daria Diria Zalewska

...stanęła na własne nogi. Przed nią jeszcze długa droga, długie godziny rehabilitacji,długie leczenie, konsultacje, badania, ale pies ma szansę na normalne życie. Bez Was to sie nie uda. Każda, najmniejsza wpłata, to kolejna szansa na cud. 

To nie trwa kilka dni. To trwa tygodnie, miesiące, lata, aby psy mogły wrócić do normalnego życia i cieszyć się nim. To są tysiące złotych, ale jest to możliwe tylko dzięki Wam. 

Kolejny skrzywdzony psiak, tym razem psychicznie, to Alfi- brat Abi. Miał on trochę więcej szczęścia, ale..

Na widok człowieka pies był tak przerażony, że wbijał się całym ciałem w klatkę. Zobaczcie na własne oczy jakie przerażenie na jego twarzy wywoływal widok człowieka

Daria Diria Zalewska

Dzięki pomocy i wsparciu dziś psiak już tak się nie boi. Niestety jest to straszna trauma, na której pozbycie się potrzeba dużo czasu i cierpliwości. Każdy taki dzień kosztuje, bo z czegoś trzeba psiaki utrzymać. Ale przecież nikt nie zostawi  na pastwę losu tak skrzywdzonych przez życie istot. Przecież każdy zasługuje na trochę miłości i szczęścia. 

DALEJ

Kolejne nieszczęście o które walczą

Przed:

Daria Diria Zalewska

W trakcie:

Daria Diria Zalewska

Da się? Da się!

Kolejne kroczki po Nowe Życie

Daria Diria Zalewska

Daria Diria Zalewska

Niesamowita przemiana Krzywego

:

Daria Diria Zalewska

Daria Diria Zalewska

Ofiara pseudohodowli. Czy pomożesz psiakowi stanąć na własne nogi i zrobić pierwszy krok? Aktualnie pies jest diagnozowany, bo nie chodzi i nie wstaje:

Daria Diria Zalewska

Choć to dopiero kropla w morzu potrzebujących psiaków, to wrzucę na koniec jeszcze Dziadka.

Zobaczcie do jakiego stanu doprowadził go człowiek. Na stare lata pies wygląda jak chodzące nieszczęście. Infekcja jest tak silna, a skala zaniedbań tak rażąca, że powstał dylemat co będzie dla psa lepsze. Ale pojawił się promyczek nadziei dla tego staruszka, żeby mógł jeszcze  godnie żyć, jak na seniora przystało, więc walczą o niego z całych sił. 

Daria Diria Zalewska

Komuś może się wydawać, że kwota zbiórki jest wysoka. Dużo osób nie wie, że często tyle wydaje się na przywrócenie do zdrowia i równowagi  JEDNEGO psa. Proszę, wesprzyj zbiórkę choć najmniejsza kwotą. Prawdopodobnie nie poczujesz różnicy, a weźmiesz udział w ratowaniu kolejnego stworzenia, uwolnisz od cierpienia, dasz szanse na coś lepszego. Spójrz jeszcze raz na tę wszystkie zdjęcia i zadaj sobie pytanie czy nie warto? 

Jeśli można podarować komuś dzień bez cierpienia, to pamiętaj, że zawsze warto. Bo nie ma nic cenniejszego...A Ty możesz w tym pomóc. Proszę.

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 25 000 ZŁ
Wesprzyj