Miła z jednym oczkiem – jeszcze może cieszyć się życiem!

Zbiórka zakończona
Big f2d73ca9 c07d 4704 b291 508310232035
Wsparło 37 osób
1 000 zł (100%)

Rozpoczęcie: 09 Stycznia 2017

Zakończenie: 23 Stycznia 2017

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Miła to 9-letnia suczka, która większą część swojego psiego życia spędziła w schronisku. Trafiła tam mając 3 lata. Kolejne 6 długich lat bezskutecznie próbowała zwrócić na siebie uwagę człowieka, który mógłby ją pokochać i zapewnić ciepły, bezpieczny dom. Miła w odróżnieniu od innych psów w schronisku, nigdy nie straciła wiary w człowieka. Mimo, że nieznane są wcześniejsze losy suczki, jedno jest pewne – życie nie było dla niej łaskawe.


 

Miła, tak kochająca kontakt z człowiekiem, prawdopodobnie nie zdawała sobie sprawy, że jej szanse na adopcję są minimalne. Nie wiedziała, że nierasowy, starszy i większy pies ma trudniej. Nie pomagał też fakt, że najprawdopodobniej wskutek urazu nie widać jej prawego oka. Zamiast niego można dostrzec po prostu ranę. Sunia wciąż zabiegała o głaskanie, machała ogonkiem, miała nadzieję, która pomogła jej przetrwać. Gdy człowiek przychodził pod siatkę, nie oceniała go na podstawie rasy, wieku czy też wzrostu. Wiedziała, że najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.

Dzięki pomocy i zaangażowaniu ludzi o dobrym sercu, w listopadzie Miła opuściła schronisko. Obecnie przebywa w hoteliku tymczasowym. Jest wysterylizowana, zdrowa i zaszczepiona. Pomimo tego, że w prawym oczodole znajduje się malutkie oko, wzroku suni nie da się uratować. Można natomiast oko usunąć i zaszyć, co zapobiegnie gromadzeniu się kurzu i brudu, a także zwiększy szanse suczki na adopcję. 

Chociaż Miła ma 9 lat, zachowuje się jak szczeniak. Jest bardzo radosna, ufna, uwielbia zabawy i spacery. Aby jej największe marzenie mogło się ziścić, niezbędna jest pomoc ludzi o dobrym sercu, dzięki którym będzie możliwe opłacenie dalszego pobytu suni w hoteliku, a także leczenia u okulisty weterynaryjnego. Wspólnymi siłami możemy pomóc Miłej!

Pomogli

Ładuję

Wsparło 37 osób
1 000 zł (100%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość