Nikodem ma 16 lat i stworzył azyl. Zabili mu wszystkie zwierzęta!

Wsparło 2 891 osób
130 080 zł (765,17%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Czerwca 2020

Zakończenie: 1 Sierpnia 2020

24 Czerwca 2020, 14:46
ŚLEDZTWO!

Kochani, odpowiadamy na jedno z najczęściej zadawanych przez Was pytań: czy sprawa zgłoszona jest na policję?

Iinformujemy, że funkcjonariusze z komisariatu policji w Miastku prowadzą intensywne śledztwo w tej sprawie! Na miejscu zdarzenia była przeprowadzona wizja lokalna, a obecnie policjanci przesłuchują wszystkich świadków tego zdarzenia. My byliśmy jednymi z pierwszych, którzy składali swoje zeznania.

Jeżeli ktoś posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie, może przekazać je kontaktując się z Komisariatem Policji w Miastku.

Telefon 59 858 82 22 lub numer alarmowy 112 w całym kraju.

Pokaż wszystkie aktualizacje

23 Czerwca 2020, 12:19
[Aktualizacja]

Zobacz materiał z Gazety Miasteckiej - KLIK.

Uwaga! Drastyczne treści!

Zwierzęta z poderżniętymi gardłami, świnka morska przebita na wylot śrubokrętem czy też młody szpak ze skręconym karkiem powieszony na gwoździu pod sufitem, głową w dół. Ponadto zdewastowany Azyl, który ten młody człowiek budował, by móc pomagać Zwierzętom.

To nie obrazek z makabrycznego horroru wyprodukowanego w Hollywood, ale sytuacja, która wydarzyła się bardzo blisko nas, bo w Miastku. 8 czerwca 16-letni Nikodem odkrył, że ktoś w bestialski sposób pozabijał wszystkie jego zwierzęta, które  przygarniał i opiekował się nimi...Nikodem ma 16 lat jest młodym wrażliwym człowiekiem, uczy się na fryzjera. Wszystkie pieniądze, które zarabiał na praktykach przeznaczał na budowę swojego małego Azylu oraz leczenie zwierzaków. W jedną noc stracił wszystko - zwierzęta, Azyl i wiarę w ludzi.
Przecięli kłódkę, weszli do środka i rozpoczęli prawdziwą rzeź...


Pozostałe zdjęcia są zbyt drastyczne, aby je publicznie pokazywać... Ta bestialska noc pozbawiła życia wiele niewinnych zwierzaków, które Nikodem ratował właśnie przed śmiercią!

 


Tej nocy wydarzyły się daw prawdziwe dramaty. Zabito niewinne zwierzęta i wiarę młodego człowieka w sens pomagania. Nikodem jest naszym najaktywniejszym Wolontariuszem. Swój azyl budował na podwórku przy swoim bloku. Sąsiedzi oddali mu swoją szopkę, w której wcześniej składowali drewno. Tam Nikodem zaczął urządzać pomieszczenia dla zwierzaków - "boksiki" z klatkami kennelowymi, zagrodę dla owieczki i gołębnik dla ptaków.

W domu trzyma koty, które znajduje na ulicy, bywa też naszym domem tymczasowym, głównie dla małych psiaków. Zabito mu szpaka, 6 królików i świnkę morską, wszystkie te zwierzaki pochodziły z miejsc, gdzie właściciele chcieli się ich pozbyć... Chcemy zakupić porządny monitoring, lampy solarne do oświetlenia, dużą, zadaszoną zagrodę 9x6 metrów, drewniany płot panelowy oraz kilka domków, takich jak na zdjęciach. Oczywiście ich ilość będzie uzależniona od kwoty, jaką zbierzemy. Im więcej zbierzemy, tym bogaciej wyposażymy zagrodę.

Dzisiaj musimy pomóc Nikodemowi! Widząc jego cierpienie, musimy odbudować w nim wiarę i nadzieję, musimy wspólnie odbudować jego Azyl!

Bardzo prosimy wszystkich o pomoc w zakupie profesjonalnej zagrody dla Nikodema. Chcemy mu postawić bezpieczny obiekt a co najważniejsze w pełni oświetlony i wyposażony w profesjonalny system kamer monitoringu. Musimy zrobić wszystko, aby już nigdy więcej nie zginęło ani jedno niewinne życie!

Musimy zakupić:

 

Pomóż Nikodemowi przywrócić wiarę w ludzi i sens pomagania! To młody, wielki człowiek! Chcemy przywrócić mu wiarę w dobro i ludzkie serce...

Organizator
3 aktualne zbiórki
0 zakończonych zbiórek
Wsparło 2 891 osób
130 080 zł (765,17%)
Wesprzyj