Na godną starość, życie bez bólu, poszanowanie i ratunek!

Wsparło 231 osób
12 752 zł (25,5%)
Brakuje jeszcze 37 248 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Maja 2020

Zakończenie: 30 Maja 2021

Jako Stowarzyszenie „Pomagaj Pomagać Różaland” prężnie działamy w obronie zwierząt. Za cel stawiamy sobie wykup i ratowanie tych, które wszyscy inni już skreślili i tym samym na terenie stowarzyszenia przebywają głównie zwierzęta odebrane interwencyjnie, a w skrajnych przypadkach wykupione od handlarzy. Ale także te starsze wymagające opieki, czy schorowane, w przypadku których często trzeba podjąć niełatwe decyzje…

Nieobce nam targi takie jak ten w Skaryszewie, czy działania interwencyjne m.in. interwencja w Mirotkach - aż 60 odebranych zwierząt, czy interwencja w Sławoszynie.

Dlaczego to robimy? Odpowiedź jest prosta - przede wszystkim liczy się dla nas, aby skrzywdzone przez innych, nierzadko z nieodwracalnymi skutkami zdrowotnymi, zwierzaki poczuły czym jest prawdziwe, godne, spokojne życie. A właśnie takie zapewniamy swoim podopiecznym.

Działamy z pasji i miłości do zwierzaków, szerzymy hasło „Pomagaj Pomagać!”, bo liczy się każda pomoc, a często błagania o nią od zwierząt ludzie nie dostrzegają… Jesteśmy Ich głosem! Pomóż nam odmienić los tych pięknych, majestatycznych  Istot. Z góry bardzo dziękujemy za każdy wpłacony "grosz". 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
15 zakończonych zbiórek
Wsparło 231 osób
12 752 zł (25,5%)
Brakuje jeszcze 37 248 zł
Wesprzyj