"Po co Wam taka padlina?" Beniamin chce żyć na przekór wszystkiemu i wszystkim

Wsparły 904 osoby
26 783,19 zł (59,51%)

Rozpoczęcie: 15 Marca 2019

Zakończenie: 6 Marca 2019

Beniamin dał nam nadzieję. Okazała się płonna. Gdy tylko do nas dojechał zaczęła się intensywna terapia. Nie tylko antybiotyk (zołzy, taki odpowiednik anginy ropnej, acz nieleczony bywa śmiertelny), ale i domięśniowe zastrzyki z wapniem postawiły go nieco na jego chwiejnych nogach.

Niestety, choroba, której się nabawił w wyniku skrajnego niedożywienia odcisnęła zbyt wielkie piętno na jego zdrowiu.

Moment lepszego samopoczucia wzięliśmy optymistycznie, i trochę naiwnie, za drogę ku lepszemu.

Im trudniejsze przypadki, im większa walka o ich życie, tym większy upadek, gdy okazuje się, że upłynęło zbyt wiele czasu w niedoli.


Nigdy nie wyrazimy wobec Was jak bardzo nam przykro. Nie wyrazimy też, jak rosły nasze serca w chwilach, gdy Benio samodzielnie wstawał i z wdzięcznością przyjmował każdy delikatny kontakt.

Dziękujemy Wam za możliwość pomocy dla Beniamina, za pokazanie mu, że człowiek to nie samo zło. Za to, że nie odszedł sam, że nie odszedł w wielkim cierpieniu.

Dziękujemy za to, że możemy Wam przekazać, iż z naszym nieocenionym weterynarzem, dr Kmiecikiem, zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby odmienić los Beniamina.

Historia Beniamina to dla nas kolejna, bolesna lekcja, choć dwutorowa. Odmieniliśmy jego ostatnie chwile, chociaż nie byliśmy w stanie odmienić jego ostatecznego losu.

Żegnaj, dzielny maluchu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
17 aktualnych zbiórek
149 zakończonych zbiórek
Wsparły 904 osoby
26 783,19 zł (59,51%)