By pomagać, sami potrzebujemy wsparcia...

Zbiórka zakończona
Wsparły 92 osoby
3 456 zł (34,56%)

Rozpoczęcie: 8 Marca 2020

Zakończenie: 9 Września 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Fundacja Serce dla Zwierząt powstała z potrzeby serca. Kochamy to, co robimy. Działamy od 6 lat i uratowaliśmy niezliczoną liczbę zwierząt. Podkreślamy, że nie pobieramy wynagrodzenia za naszą pracę, jesteśmy organizacją działającą non profit. 

Nigdy się nie poddajemy, dlatego postanowiliśmy zawalczyć o przyszłość naszej fundacji!  Pora schować dumę do kieszeni i się przyznać, że ostatnio jest nam bardzo ciężko... Zbiórki nie pokrywają kosztów... Straciliśmy płynność finansową, zalewają nas kolejne i kolejne faktury, na które nie mamy już środków. Nie dajemy już rady...

Obecnie pod opieką mamy ponad 40 kotów i 6 psów. Większość z nich jest nieadopcyjna, ciężko chora lub  mocno skrzywdzona przez człowieka. Mamy koty uratowane przed eutanazją agresywne, chore przewlekle. Mamy niepełnosprawne psy, nieuleczalnie chore jak i zwierzęta z wadami genetycznymi, po wypadkach komunikacyjnych. 

Średnie miesięczne wydatki fundacji oscylują na granicy 10 tys. złotych! Są to głównie koszty leczenia, hospitalizacji, profilaktyki (tak ważne szczepienia, odrobaczania, czipowanie, sterylizacje), utrzymania zwierząt w hotelach, pomocy behawiorystów, rehabilitantów i wyżywienia.

Kładziemy duży nacisk na sterylizacje i kastracje, a także profilaktykę. Znajdujemy zwierzętom kochające domy, ratujemy je z dramatycznych warunków. Nasza codzienność to kontakt z chorymi, skrzywdzonymi istnieniami, które tak bardzo nas potrzebują... Codziennie dokarmiamy stada bezdomnych kotów. 

Traktujemy wszystkie zwierzaki z należytym szacunkiem, starając się zadbać o nie na najwyższym poziomie. Jeździmy do najlepszych lecznic i specjalistów. Karmimy dobrymi karmami, pozostawiamy we wspaniałych hotelikach oraz domach tymczasowych. Dajemy schronienie oraz poczucie bezpieczeństwa.  Zajmujemy się najtrudniejszymi przypadkami i nie boimy się wyzwań.

Staramy się przywrócić im sprawność i zapewnić profesjonalną opiekę, znaleźć kochające rodziny. Niektórzy nasi podopieczni zostaną u nas do końca życia. W dożywotnich domach tymczasowych. Są nieuleczalnie chorzy, wymagający profesjonalnej opieki.

Utrzymujemy się tylko z darowizn ludzi o wielkich sercach. Dlatego prosimy Państwa o pomoc, byśmy mogli dalej działać, na rzecz najbardziej skrzywdzonych zwierząt! Dziękujemy za każde wsparcie!

 



Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
67 zakończonych zbiórek
Wsparły 92 osoby
3 456 zł (34,56%)