Dziękujemy, że pomogliście Malwie.

19 700 zł
Wsparły 564 osoby

Rozpoczęcie: 20 Maja 2020

Zakończenie: 30 Czerwca 2020

Malwa w oczekiwaniu na kowala przekazuje wieści. Miała wykonane RTG, które niestety, ale potwierdziło nasze obawy – głębokie zmiany zwyrodnieniowe i zesztywniające przewlekłe zapalenie stawów pęcinowych na obu przednich nogach wyklucza możliwość operacji.

Jest jest jedna dobra wiadomość – dotyczy kości kopytowych, które nie są uszkodzone. . Weterynarz po konsultacjach zaproponował, aby Malwie spróbować założyć coś w rodzaju ortez na stawy pęcinowe, które umożliwiłyby jej łatwiejsze poruszanie się. I lada dzień kowal, posiłkując się zdjęciami RTG choć trochę nóżki Malwy odciąży. Gdy tylko otrzymamy informację zwrotną od ortopedów, którzy czynią cuda z protetyką kończyn u zwierząt, będziemy ustalać dalsze szczegóły. Musi mieć specjalistyczne ortezy, coś na kształt nakolanników. Apetyt jej dopisuje i jest bardzo kontaktowa. Wszyscy ją pokochali bez wyjątku!

Tymczasem Malwa zaprzyjaźniła się z równie kalekimi co ona kuckami – Kruszynką, Bajką i ostatnią ocaloną Muszką. Kucynka na pewno ucieszy się na Wirtualnych Opiekunów!

Miesięczny koszt utrzymania schorowanej Malwy sięga 600 zł (z lekami i suplementacją wspomagającymi stawy i niwelującymi stan zapalny).

Dzięki pierwszym stałym Sponsorom Malwie brakuje jeszcze 320 zł do pełnej adopcji.

Formularz Adopcji Wirtualnej.

Organizator
18 aktualnych zbiórek
561 zakończonych zbiórek
19 700 zł
Wsparły 564 osoby