Czy kino może być domem tymczasowym dla kotów? Może!

Wsparło 12 osób
321 zł (3,21%)
Brakuje jeszcze 9 679 zł

Rozpoczęcie: 19 Marca 2023

Zakończenie: 31 Grudnia 2023

Godzina: 21:00

Nasza Fundacja niedawno zyskała wyjątkowy i niepowtarzalny dom tymczasowy dla kotów. Otóż nasi podopieczni opanowali sale kinowe 😃 Czyli zamieszkali w kinie studyjnym -> Kinie Meduza w Opolu. 

Mają tam dużo przestrzeni, dużo pomieszczeń, które umożliwiają początkową izolację nowych kotów, a następnie pomagają w socjalizacji.  Koty mają liczne kryjówki, same decydują czy chcą zaprzyjaźniać się z widzami, którzy przychodzą na seanse. Czasem lubią nawet zostać na sali kinowej podczas filmu 🙃

Codziennie od rana do wieczora mają towarzystwo Meduzowego Teamu, często pomagają też w biurze 😉 więc na brak towarzystwa na pewno nie narzekają. 

Piątka kinowych tymczasów znalazła już swoje domy: Kredka i Pionek zamieszkały w jednym domu, zyskały jeszcze dwójkę kociego rodzeństwa i psiego kumpla, Buster również zyskał kociego brata, Zulu pokochał jedną z Meduzowych opiekunek, i również Piecyk ma troskliwy dom ❤️Obecnie w kinie na nowe domy czekają Rusty, Charlie, Caro i Thor 😸

Koty, które trafiają na tymczas do kina przechodzą standardową procedurę weterynaryjną: badanie kału w kierunku pasożytów, odrobaczenie, szczepienie, testy na FeLV/Fiv i kastrację. Na co dzień potrzebują oczywiście dobrej jakościowo karmy i żwirku. Marzy nam się, żeby wyposażyć kino w wysokie drapaki i półeczki, po których koty będą mogły się wspinać i realizować swoje naturalne potrzeby. 

Na to wszystko chcemy zebrać środki na tej zbiórce 😊Nie wiemy, ile w przyszłości kotów zamieszka tymczasowo w Kinie Meduza, ale wiemy, że każdy z nich będzie tam szczęśliwy, zaopiekowany i będzie miał większe szanse na znalezienie domu.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 12 osób
321 zł (3,21%)
Brakuje jeszcze 9 679 zł