Zbieramy na dom dla porzuconych kotów. Wesprzyj, pomóż nam ratować koty po przejściach!

do końca
Wsparło 289 osób
10 500 zł (17,5%)
Brakuje jeszcze 49 500 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 11 Czerwca 2021

Zakończenie: 30 Czerwca 2022

Godzina: 23:23

31 Stycznia 2022, 08:29
Tylko z Waszą pomocą możemy im pomóc!

17 Lutego DZIEŃ KOTA Czy uda nam się spełnić marzenie o bezpiecznej przystani dla kociaków ? Już tak długo zbieramy, a kociaków w potrzebie wciąż przybywa, jak pomóc ? Kiedy zaplecza brak... Bardzo prosimy o wsparcie!

Doszliśmy do ściany, brakuje nam już miejsca, by dalej ratować i pomagać. Potrzebujemy więcej miejsca, by móc dalej działać! Nie chcemy odmawiać pomocy kolejnym kocim biedakom, tylko dlatego, że brakuje miejsca, chcemy pomagać dalej, ale bez odpowiednich warunków i przestrzeni jest to niemożliwe.

Dotychczas bazowaliśmy na własnych domach,  domach tymczasowych, które jak się okazało nie są z gumy, a przecież pod opieką mamy nie tylko koty.

Co dzień otrzymujemy wiele e-maili i telefonów z prośbą o pomoc dla porzuconych, chorych, bezdomnych kotów, czy osieroconych kociąt. Gdy odczytujemy takie wiadomości mamy mieszane uczucia. Zdajemy sobie sprawę w jakiej jesteśmy sytuacji, ale przecież nie możemy odmówić pomocy, gdy chodzi o czyjeś życie.

Wsiadamy w nasz prywatny samochód wypełniony kontenerami, klatkami łapkami, smaczkami, wszystkim tym, co jest nam potrzebne. Nie jednokrotnie nie patrzymy na godziny i kilometry, jakie mamy przemierzyć, by móc uratować chorą kocią rodzinę. Gdy szczęśliwie uda nam się wyłapać wszystkie, wracamy do domu siadamy i zaczynamy się zastanawiać, co dalej.


Niestety adopcje w ostatnim czasie przystopowały, a zwierząt w potrzebie przybywa. Mierzymy siły na zamiary i obawiamy się, że już niedługo będziemy zmuszeni odmówić pomocy zwierzęciu, które będzie w potrzebie, nie chce do tego dopuścić.

Potrzebujemy więcej miejsca, by móc dalej pomagać i ratować. Dotychczas bazowaliśmy na własnych domach, które jak się okazało nie są z gumy, a przecież pod opieka mamy nie tylko koty.

Rzeczą naturalną jest, że zwierzęta chore, które przyjmujemy nie mogą mieć styczności z kotami, które są już zdrowe i czekają na swoje domy. Ściśle przestrzegamy tych zasad, wprowadzając kwarantannę i izolację, dzięki czemu póki co(odpukać) nie dochodzi u nas do epidemii i rozprzestrzeniania się zakaźnych chorób.

.

Dlatego dziś bardzo Was prosimy o wsparcie, tylko z Waszą pomocą  możemy stworzyć bezpieczną przystań  dla kotów.

Sprawa jest priorytetowa, chcemy ruszyć z pracami do końca lata, żeby zdążyć jeszcze przed pierwszymi chłodami. Tylko z Waszą pomocą możemy zmieniać życie chorych, porzuconych kotów na lepsze.

Zebrane środki chcemy przeznaczyć na zakup i przystosowanie dla kotów kontenera mieszkalnego, ogrodzenie terenu oraz wykonanie dużej, przestrzennej woliery, gdzie koty w ciągu dnia będą mogły swobodnie i przede wszystkim bezpiecznie przebywać na świeżym powietrzu.

Mamy bardzo mało czasu, by zebrać potrzebną sumę.

Bardzo prosimy WAS o wsparcie!

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
191 zakończonych zbiórek
do końca
Wsparło 289 osób
10 500 zł (17,5%)
Brakuje jeszcze 49 500 zł
Adopcje