Napełnij miskę! Potrzebna karma dla zwierzaków!

Wsparło 9 osób
220,97 zł (4,41%)
Brakuje jeszcze 4 779,03 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 25 Maja 2020

Zakończenie: 31 Grudnia 2020

Pod opieką Dobrych Ludków jest kilkadziesiąt psów i kotów, którym pomagamy, leczymy i szukamy im domów. Ciągle zgłaszane są do nas kolejne zwierzęta, które potrzebują pilnej pomocy... Każdego dnia borykamy się z trudnościami i brakiem wystarczającej ilości pieniędzy, aby móc pomagać wszystkim, którzy tej pomocy potrzebują. Potrzeby są ogromne, a pomimo wielu pomysłów, bieżące koszta przerastają nasze możliwości. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w napełnieniu misek zwierzaków!

Pomagając bezdomnym zwierzętom, wkładamy w naszą pracę dużo energii i zaangażowania, a psiaki traktujemy jak nasze własne. Dbamy o ich dobrą kondycję fizyczną oraz psychiczną. Wszyscy w fundacji działamy w formie wolontariatu, a całość uzbieranych środków przeznaczona zostanie na pomoc naszym podopiecznym.

Wszystkie psiaki codziennie, każdego dnia, dopóki nie znajdziemy im nowych, dobrych domów muszą mieć przecież pełne miski. Nie możemy pozwolić na to, żeby miska była pusta choć przy jednym zwierzaku. Bez Was nie damy rady! Bardzo liczymy na Waszą pomoc! 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
7 zakończonych zbiórek
Wsparło 9 osób
220,97 zł (4,41%)
Brakuje jeszcze 4 779,03 zł
Wesprzyj