Orbit - porzucony szczeniak walczy o lepsze życie!

8 dni do końca
Wsparły 2 osoby
50 zł (14,28%)
Brakuje jeszcze 300 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 25 Czerwca 2019

Zakończenie: 31 Lipca 2019

Orbit ma zaledwie kilka miesięcy, a już doświadczył porzucenia... Nie wiemy, jaka była jego przeszłość, być może stał się ofiarą wakacyjnych wyjazdów...? Na szczęście w odpowiednim momencie trafił na osobę, która nie pozostała obojętna i zaopiekowała się nim.

Początkowo był nieco nieśmiały, ale z każdym dniem obserwował i widział, że ze strony człowieka nie grozi mu już nic złego. Obecnie Orbit trafił do domu tymczasowego pod opiekę fundacji, gdzie będzie przebadany, socjalizowany, a finalnie będzie szukał nowego, odpowiedzialnego właściciela, który podaruje mu dom na zawsze. Teraz przed Orbitem sporo profilaktyki. Będziemy go odrobaczać, szczepić, chipować, a także robić kontrolne badania krwi. Dodatkowo chcemy mu zapewnić odpowiednią karmę dla szczeniąt, by prawidłowo rósł, a zapowiada się na dużego psa. Tym bardziej odpowiednia dieta i suplementacja w jego przypadku jest ważna.

Na to wszystko niestety potrzebujemy środków, dlatego gdyby ktoś zechciał wesprzeć Orbita i pomóc mu w jego dobrym starcie to będziemy ogromnie wdzięczni!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
53 zakończone zbiórki
8 dni do końca
Wsparły 2 osoby
50 zł (14,28%)
Brakuje jeszcze 300 zł
Wesprzyj