Pomagamy Asi, która całe życie poświęca dla zwierzaków! Dajmy podopiecznym dużo siły!

7 dni do końca
Wsparło 2 609 osób
109 200 zł (43,68%)
Brakuje jeszcze 140 800 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 21 Stycznia 2019

Zakończenie: 1 Lipca 2019

13 Maja 2019, 21:38
Dostaliśmy trochę cennego czasu!

Właściciel, który wynajmuje dom Asi - wspaniałomyślnie zgodził się, żeby mieszkała jeszcze do końca lipca!

Dziękujemy za ten gest!

Daje nam to więcej czasu, może spłyną już pieniądze z 1%, to zasili ogólną kwotę.

Dziękujemy za wszystko, za udostępnianie, za pomysły, za rady.  Jesteście wspaniali!

Pokaż wszystkie aktualizacje

06 Lutego 2019, 09:48
AKTUALIZACJA - PILNE

UWAGA!

Sytuacja staje się dramatyczna! Dostaliśmy informację, że właściciel domu, który Asia wynajmuje - oczekuje, że ona wyniesie się z niego do końca maja! Ona nie ma gdzie pójść!

Czy ktoś jej wynajmie na ten przejściowy okres, coś, gdzie mogłaby się przenieść ze zwierzakami? Co robić?

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają i szanują zwierzęta. Chcemy pomóc niezwykłej i bardzo skromnej osobie, która w małej wiosce pod Zieloną Górą stworzyła miejsce nazwane przez nas „Domem Zwierząt”.

Powiecie: "Dlaczego akurat ona? Ja przecież nigdy nic za darmo nie dostałem/am".

Dlaczego? Bo nigdy o nic nie prosiła. Nawet ludzie, którzy ją znali, niewiele o niej wiedzieli. Ten, kto u niej nie był - nie wiedział, jak mieszka, jak żyje. Asia cieszy się ze wszystkiego, co ktoś dla niej zrobi. Ona sama nigdy by nie poprosiła, dlatego robimy to w jej imieniu. Tak najczęściej jest, że ludzie naprawdę potrzebujący - o nic nie proszą...

Joasia – bo właśnie o niej piszemy – mimo, że ma za sobą trudną historię, jest osobą zaradną, pogodną i ciepłą. Stworzyła dom pełen miłości, gdzie znalazły schronienie zwierzęta odrzucone. Jej podopiecznymi są psy, koty i króliki. Zwierzęta ze schronisk, „dobrych domów”, znalezione, z interwencji.

Asia nie boi się takich wyzwań. Potrafi radzić sobie z leczeniem i opieką i nigdy żadnemu nie odmówiła pomocy. Jednak Asia nie ma niczego i nikogo. Jest zupełnie sama. Ma tylko te zwierzaki, których nikt nie chciał. One są jej całym światem.

Mieszka w bardzo starym, zagrzybionym i zawilgoconym domu, który mogła wynająć. Tylko tam mogła bez przeszkód zamieszkać z psimi staruszkami i kotami bez obawy, że znów ktoś każe jej wybierać: "albo mieszkanie, albo psy!".

Warunki są tragiczne. Brak podstawowych rzeczy. Do niedawna nie było nawet prądu, ale dzięki Darczyńcom z przedświątecznej zbiórki pieniędzy - mają wreszcie światło w każdym pomieszczeniu i ciepłą wodę!Chcemy, żeby spełniło się jej marzenie o prawdziwym domu, którego nigdy nie miała. Domu, w którym każde zwierzę znajdzie schronienie. To odważne marzenie - by znaleźć nowe lokum, w którym wszyscy mogliby normalnie żyć. Z tyloma zwierzętami nikt jej przecież niczego nie wynajmie, a ona ze swojej pracy nigdy nie kupi nawet najmniejszego kawałka pokoju. Dlaczego? Bo wszystko oddaje zwierzętom. Poświęciła im życie i wszystko, co ma. Pomóżmy jej!

Jeśli chcecie bliżej poznać Asię - obejrzyjcie.

Asia w Gazecie Lubuskiej

Reportaż o Asi pt. "Dom zwierząt" zrealizowany dzięki Radiu Zachód

Reportaż o Asi - Polskie Radio Trójka

Udostępniajcie zbiórkę dalej, zakładajcie skarbonki, okażcie gest - po prostu bądźcie z Asią i jej przyjaciółmi. 

Damy radę?! Asię wsparło już ponad 2000 osób! Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
15 zakończonych zbiórek
7 dni do końca
Wsparło 2 609 osób
109 200 zł (43,68%)
Brakuje jeszcze 140 800 zł
Wesprzyj