Twój jeden złoty może uratować naszą Fundację!

Beata Bieniak
organizator skarbonki

Kochani, nie prosimy o wiele, prosimy o 1 czy dwa złote.
O wygranej w konkursie decyduje liczba unikalnych Darczyńców na Twojej Skarbonce konkursowej. Czyli gdy wpłacasz np. 1 zł to jeden głos więcej na nas! :)

Możemy wygrać dotację od www.ratujemyzwierzaki.pl na naszą działalność statutową. Przewidziane nagrody to: 3 x 100 000 zł, 3 x 50 000 zł, 3 x 30 000 zł, 3 x 10 000 zł. To oznacza, że 12 Organizacji wygra dotacje, a kolejne 8 Organizacji otrzyma pakiety marketingowe. O wygranej decyduje liczba pojedynczych wpłat na Skarbonki konkursowe!
Jeżeli nie wygramy pieniądze, które zbierzemy i tak trafią na nasze konto. To naprawdę super akcja i dla nas wielka szansa na ratunek. Bo nasza sytuacja od roku jest niestety krytyczna.

Głowna wygrana (100 tys. zł) to dla nas ogromne pieniądze, dobre jedzenie, pokrycie kosztów leczenia i zabiegów weterynaryjnych, pieniądze na sterylizacje, utrzymanie KundelDomku, w którym przebywa obecnie ok. 60 piesków. Reszta naszych bezdomniaków mieszka w płatnych hotelikach.

Byłoby fantastycznie, gdybyśmy cokolwiek wygrali. Prosimy Was kochani o ten 1 zł. Ten jeden złoty to ratunek dla naszej upadającej Fundacji.
Udostępniajcie z informacją, że wystarczy przelać do naszej skarbonki 1 czy 2 złote a my możemy zostać zwycięzcami. Może nie my a nasze zwierzaki :)
Dziękujemy!

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

10 zł

Danuta

1 zł

Emi

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Ania

Życzę siły, wsparcia i dziękuję że pomagacie❤️
20 zł

Edyta

Kochane - życzymy Wam dużo dobra i miłości; każde z Was zasługuje na kochający dom, ciepły posiłek i troskliwych opiekunów...
10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 134 zł
Wsparło 181 osób