Budujemy azyl dla bezdomnych zwierząt! Dołącz do nas!

PILNE!
Wsparły 2 172 osoby
72 595 zł (80,66%)
Brakuje jeszcze 17 405 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 20 Września 2019

Zakończenie: 31 Grudnia 2019

03 Grudnia 2019, 11:32
Brakuje nam 20 tysięcy...

Niestety nie udało nam się dokończyć domku, brakuje nam 20 tysięcy, by zwierzaki mogły zamieszekać u siebie... Nadeszła zima, mrozy. Mamy zgłoszenia psiaków w potrzebie na które nie możemy zareagować a bardzo bysmy chcieli pomóc. Przed nami cieżkie chwile i dylematy.

Pokaż wszystkie aktualizacje

19 Listopada 2019, 12:09
Potrzebujemy jeszcze 25 tysiecy !

Mili, do zakończenia naszego projektu brakuje 25 tys. zł. To duża kwota lecz jednocześnie biorąc pod uwagę ile już zrobiliście i jak niewiele brakuje do sukcesu to kwota jest do "ogarnięcia" przy Waszym wsparciu. Czy uda nam się skończyć prace przed zimą ? Zwierzaki bardzo na to liczą....

13 Listopada 2019, 15:06
Cała na przód !

Dzięki Waszej hojności ruszyliśmy do przodu ! Udalo się kupić pokrycie dachowe i całą blachę potrzebną do obróbki. Trwa montaż.

Mamy nadziję, że będziecie nas wspierać do zakończenia prac i razem uda nam się zrealizować ten wspaniały projekt. Dziękujemy za każdą wpłatę, na pewno każda z nich jest wkorzystana w pełni dla zwierzaków !

24 Października 2019, 21:09
Zrobiliśmy dużo ale zabraklo pieniędzy

W sumie to nie wiemy czy się cieszyć czy płakać, zrobiliśmy dużą część budowy ale niestety zabrakło nam pieniedzy na dalsze etapy. Zbiórka stanęła a wcześniej musieliśmy wydać część pieniędzy na nieprzewidziane problemy związane z podłożem ( info w jednej z wczesniejszych aktualizacji ) Najważniejszym problemem jest to, że nie mamy przykrytego dachu... Jeśli nie uporamy sie z tym przed załamaniem pogody będzie krucho ! Prosimy Was pomóżcie ! Każda wpłata ma znaczenie.

19 Października 2019, 19:38
Dziękujemy za pólmetek, prosimy o jeszcze !

Dzisiaj ambasadorem zbiórki jest Tygrysek, kot uratowany przed zagryzieniem przez psy. Tygrys serdecznie dziękuje za wpłaty i ma nadzieję, że zbiórka ruszy dalej ! Liczy się każda złotówka.

15 Października 2019, 12:21
Zakup materiałów !

Jesteśmy już prawie na pólmetku zbiórki. Kupujemy niektóre materiały budowlane, nie starczy na wszystko niestety... ale liczymy, że nie opuścicie nas  i uda się dozbierać resztę ! Dziękujemy za każde wsparcie , nawet najmniejsza wpłata ma tutaj znaczenie.

10 Października 2019, 14:46
Pierwszy krok : fundament !

Kochani miło nam poinformować Was , że pierwszy krok w dobrą stronę postawiony. Mamy już zrobione uzbrojenie działki : prąd , woda, kanalizacja oraz fundament ! Impas chyba przerwany i o ile będziecie wspierać naszą budowe to damy radę . Dziękujemy Wam za każdą pomoc <3

cdn...

08 Października 2019, 07:01
Dobre i złe wieści , lub odwrotnie !

Dzisiaj mamy dobre i złe wieści. Rozpoczęliśmy budowę. Niestety od tygodnia zmagamy się z podłożem. Pod powierzchnią ziemi ukazał się ił, który jest bardzo trudną do penentracji skałą osadową. To bardzo komplikuje sprawę i podnosi koszty budowy. W tym ilowym podłożu musimy wkopać około 80 m głębokości ok. 2 m nitki, by uzbroić teren w wodę i prąd i wykonać kanalizację. Ekipa pracuje dniami i nocami ale za to trzeba zapłacić. Musimy dokupić kilkadzieąt ton kamienia, by w ogóle zainstalować system kanalizacji i oczyszczania ścieków. Jesteśmy załamani ponieważ nikt nie spodziewał sie takich komplikacji. Po zakończeniu tych prac wstawimy faktury za usługę i dodatkowe materiały. Tymczasem prosimy Was pomóżcie nam dokończyć tą budowę. Jesteśmy na starcie ale wierzymy, że razem nam się uda !

06 Października 2019, 20:13
Dziękujemy !

Kochani, oto specjalnie dla Was wytypowany Komitet Podziękowalny. Dzięki Wam zwierzaki dostały nadzieję na lepsze jutro. Wierzymy , że się uda !

Dziękujemy serdecznie za każde dobre słowo i mily komentarz, Wasze wpisy naprawdę podnoszą nas na duchu i są dla nas ważne !

Kochani! Mamy misję. Ba! Mamy dla nas i dla Was wyzwanie. Budujemy domek dla zwierząt, które w swoim życiu nie zaznały niczego dobrego. One potrzebują naszego wsparcia, by w godnych warunkach zdrowieć i przygotować się do normalnego życia. Tylko z Wami uda się osiągnąć cel! Wesprzyjcie je w drodze do nowego życia.

Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda się uzbierać środki, które pozwolą nam nadal pomagać zwierzętom... Kwota jest spora i niestety poza naszym zasięgiem... Pomagamy już wiele lat, poświeciliśmy swoje życie, by ratować  psy, koty, potem konie... i wszystkie inne zwierzaki, które stanęły na naszej drodze, a były w potrzebie. Uratowaliśmy setki zwierząt, które po pobycie u nas trafiły do nowych domów. One potrzebują miejsca, gdzie mogłyby poczekać na lepsze życie. Dwa lata temu udało nam się zakupić na kredyt nieruchomość, lecz niestety dwa tygodnie później znaleźliśmy się w epicentrum huraganu, który poniszczył nam budynki i dachy. Zniszczył wszystko, na co tyle lat pracowaliśmy...

Ogromnym wysiłkiem udało nam się posprzątać, uporządkować teren i przygotować pod budowę domku dla zwierzaków. Nie mamy jednak środków na taką inwestycję. Sam zakup terenu był dla nas olbrzymim wysiłkiem, który ledwo udało nam się zrealizować. I tylko pomyślcie, lata marzeń o własnym azylu dla naszych ocaleńców i jedna burza, która zdewastowała wszystko... Dlatego musimy wybudować nowy domek!

Kto w nim zamieszka? Te zwierzaki, którym pomogliśmy, a które z różnych powodów nie mogły znaleźć domu lub czekają na dom, są leczone i w trakcie przygotowania do normalnego życia. Zwierzaki, które ratujemy z ulic, schronisk, od złych ludzi. Zwierzaki, które gdyby nie nasza wspólna pomoc, już by nie żyły...

Trafiają do nas zwierzaki z interwencji. Wyeksploatowane, służyły jako maszynki do rodzenia. Z interwencji w Dobrczu pod naszą opiekę trafiło 30 psiaków, wszystkie one wymagały leczenia i socjalizacji. Nie znały niczego oprócz ciasnych, ciemnych boksów zanieczyszczonych fekaliami. Siedziały w klatkach, kartonach. Suki z cieknącymi ropą ranami po wykonanych "domowym sposobem" cesarskich cięciach!

Reportaż w TVN24 zobacz tutaj. 

Pod naszą opiekę trafiają psy, koty, ptaki, a nawet jeże... Każde żywe stworzenie, które do nas trafi, a które potrzebuje ratunku. 

Niektóre zwierzęta trafiają do nas w stanie krytycznym - wycieńczone, chore, wszystkie skrzywdzone przez człowieka! Czasami chce nam się wyć z bezsilności...

Poświęcamy swoje życie by, je ratować. Nie mamy świąt, weekendów, urlopów, czasem nocy....

Wszystkie zwierzaki są leczone i doprowadzane do takiego stanu, by mogły normalnie funkcjonować i trafić do nowego domu.

Trafiają do nas konie, które dla swoich właścicieli były mniej warte niż przedmiot...

Wszystkie zwierzaki przechodzą pod naszą opieką metamorfozę, są socjalizowane i trafiają do adopcji. Wysterylizowane, zdrowe i nauczone życia z człowiekiem mogą trafić do nowych opiekunów, by zrobić miejsce kolejnym potrzebującym...

Mamy przygotowane miejsce pod budowę domku dla zwierzaków. Posprzątaliśmy teren i został on wyrównany. A zwierzaki czekają na wymarzony domek, dzięki któremu będą mogły zamieszkać w godnych warunkach. To będzie ich namiastka prawdziwego domu!

W ich imieniu prosimy Was o najmniejsze nawet wpłaty. Razem możemy wszystko!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
38 zakończonych zbiórek
Wsparły 2 172 osoby
72 595 zł (80,66%)
Brakuje jeszcze 17 405 zł
Wesprzyj