Don Vittorio Foundation for Wild Animals

Don Vittorio Foundation for Wild Animals
Wspieraj co miesiąc

Reprezentant Monika Snoch

E-mail office@donvittoriofoundation.org

Telefon 660737558

Lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Celem Don Vittorio Foundation jest łączenie świata ludzi i zwierząt. Nie poprzestajemy na ochronie dzikich zwierząt, ponieważ wiemy, że ten proces zaczyna się o wiele wcześniej. Nie sądzisz?


Ochrona przyrody rozpoczyna się już w najmłodszych latach życia, gdy uczymy się miłości i empatii do zwierząt. To właśnie te wartości pomagają nam później żyć w zgodzie z naturą i dbać o nią nawet w codziennych czynnościach. Bez tego każde inne działania nie mają sensu, dlatego tak dużą wagę przykładamy do edukacji. Na edukacji jednak nasza rola się nie kończy, a wręcz przeciwnie, dopiero zaczyna. 


W ramach naszych działań budujemy Centrum Reintrodukcji Lamparta Perskiego oraz Azyl dla Niedźwiedzia Wargacza, przy współpracy z Poznańskim ZOO. Te dwa zagrożone gatunki przykuły naszą szczególną uwagę. Lampart Perski to niezwykle piękne zwierzę, które zasługuje na drugą szansę w swoim naturalnym środowisku. Wargacz to natomiast niedźwiedź, który już zbyt wiele wycierpiał przez człowieka. 


Oprócz tego przybliżamy naturę tym, którzy mają do niej ograniczony dostęp i udowadniamy, jak ważna jest jej rola w naszym życiu.


Działaj z nami z miłości do natury!


Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej: donvittoriofoundation.org

Pomogli

Ładuję...