Choroba autoimmunologiczna niszczy zdrowe komórki Dori powodując silną anemię. Bez leczenia i transfuzji krwi psiak nie przeżyje...

Zbiórka zakończona
Wsparły 162 osoby
6 025 zł (100,41%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 16 Sierpnia 2023

Zakończenie: 30 Września 2023

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Dori to niezwykły pies. Mimo że ma dopiero dziewięć miesięcy jest opoką, wsparciem i towarzyszką dla siedmioletniego chłopca, który ostatnio przeszedł w życiu bardzo wiele złego. Nie możemy pozwolić, aby Dori przegrała z chorobą. To byłby kolejny, wielki cios dla tego młodego chłopca.

Dori to jeszcze psie dziecko – wesołe i szczęśliwe, daje też szczęście innym. Niestety okazało się, że cierpi ona na wrodzoną chorobę (silna niedokrwistość), która nie tylko pozbawia ją sił witalnych, ale zagraża jej życiu. Dori przeszła już w placówce uniwersyteckiej we Wrocławiu diagnozę, na podstawie której podjęto kosztowne leczenie (serię zastrzyków, dalszych badań i transfuzję krwi). Właściciele robią wszystko, by ją uratować, ale wyczerpali na ten moment swoje oszczędności.

Dori spełnia w swoim życiu bardzo ważne zadanie: bardzo pomaga siedmiolatkowi, który przechodził bardzo trudny moment w życiu (w krótkim czasie śmierć bliskich mu pra-dziadków i odejście mamy). Dzięki Dori chłopiec zasypia już spokojnie i ma do kogo przytulić się. Dori łagodzi jego żałobę i tęsknotę. Dlatego bardzo prosimy Was o wsparcie.

Ojciec chłopca korzysta ze wsparcia swojej mamy, która sfinansowała dotychczasowe leczenie, ale sama uległa wypadkowi. Cóż, taki niekorzystny zbieg okoliczności. W przychodni zaproponowano kolejną transfuzje krwi, bo jest szansa, że Dori przezwycięży chorobę.

Bardzo prosimy o wsparcie ze względu na psa i na jego małego opiekuna.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
123 zakończone zbiórki
Wsparły 162 osoby
6 025 zł (100,41%)
Adopcje