Szybka diagnoza to życie.

Małgorzata Brzezińska
organizator skarbonki

456 psów pod opieką. 1200 adopcji rocznie. Dwa ośrodki. Interwencje, ratunek dla matek z dziećmi, szczeniąt, psów dorosłych i tych w najgorszym stanie: ofiar wypadków, ciężko chorych, połamanych, pobitych, skrajnie zaniedbanych.

Stawiamy na łapy zwięta, których szanse na powrót do zdrowia są minimalne. Walczymy o nie pazurami.
Diagnozujemy, oddajemy w ręce najlepszych specjalistów, rehabilitujemy. Stworzyliśmy dom dla 18 psów sparaliżowanych, które mają swoje pokoje, swoje ciocie, piękne życie.

Gdy trafia do nas pies w ciężkim stanie - DZIAŁAMY NATYCHMIAST, w ciągu kilku, kilkunastu godzin od przyjęcia zapewniając potrzebne badania. MRI, TK, usg, rtg i wszystkie, jakich dany pies potrzebuje.
Często, zanim pokażemy go na stronie. Dlaczego? Bo kiedy w grę wchodzi psie życie, nie ma na co czekać! Tu liczy się czas, a pieniądze stają się naszym zmartwieniem później.

Wygraną w konkursie przeznaczymy na leki dla naszych podopiecznych i badania diagnostyczne, które trzeba wykonać na CITO - by ocalić życie lub sprawność. Takie, za które trzeba zapłacić od razu, by dać szansę kolejnemu psiemu istnieniu.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowa Pomagaczka

Będzie dobrze! Organizacje ratujące zwierzęta, to najlepsze co mogło się temu marnemu państwo przytrafić. Jesteście silni. Wspieram całym serduszkiem!!!
5 zł

Anonimowy Pomagacz

4 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
229 645,50 zł
Wsparło 15 288 osób