Szybka diagnoza to życie.

Skarbonka konkursowa

Małgorzata Brzezińska
organizator skarbonki

456 psów pod opieką. 1200 adopcji rocznie. Dwa ośrodki, oddział Trójmiasto. Interwencje, ratunek dla matek z dziećmi, szczeniąt, psów dorosłych i tych w najgorszym stanie: ofiar wypadków, ciężko chorych, połamanych, pobitych, skrajnie zaniedbanych.

Stawiamy na łapy zwięta, których szanse na powrót do zdrowia są minimalne. Walczymy o nie pazurami.
Diagnozujemy, oddajemy w ręce najlepszych specjalistów, rehabilitujemy. Stworzyliśmy dom dla 18 psów sparaliżowanych, które mają swoje pokoje, swoje ciocie, piękne życie.

Gdy trafia do nas pies w ciężkim stanie - DZIAŁAMY NATYCHMIAST, w ciągu kilku, kilkunastu godzin od przyjęcia zapewniając potrzebne badania. MRI, TK, usg, rtg i wszystkie, jakich dany pies potrzebuje.
Często, zanim pokażemy go na stronie. Dlaczego? Bo kiedy w grę wchodzi psie życie, nie ma na co czekać! Tu liczy się czas, a pieniądze stają się naszym zmartwieniem później.

Wygraną w konkursie przeznaczymy na leki dla naszych podopiecznych i badania diagnostyczne, które trzeba wykonać na CITO - by ocalić życie lub sprawność. Takie, za które trzeba zapłacić od razu, by dać szansę kolejnemu psiemu istnieniu.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

 

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Kocham Was!❤️
10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Wiktoria P

10 zł

Kasia

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
3 956
Wpłat
Zebrano: 56 400,52 zł
Wesprzyj