To się uda tylko z Wami...

Barbara Stachów
organizator skarbonki

Kochani! Walczymy o dotację, która pozwoli nam funkcjonować przez dłuższy czas, może nawet przez rok. Wszystko zależy od tego CZY i ILE uda nam się wygrać. A to zależy od CIEBIE – jeśli zagłosujesz na nas wpłacając 1 zł i udostępnisz tę skarbonkę, zaprosisz znajomych do głosowania – będziesz razem z nami ratować koty! A my będziemy  w stanie kupić za to karmę, żwirek, zapłacić ogromne faktury za leczenie oraz opłacić rachunki za prąd, gaz, wodę i śmieci. A jeśli stanie się cud, to może nawet będzie to cegiełka, albo cegła, a nawet całe piętro na nowy dom dla naszych kotów!  

Prosimy, uczyń to możliwym dla kotów.

Twój głos jest dla nas bardzo ważny - dziękujemy z całego serca

Anonimowy Pomagacz

O wygranej w konkursie decyduje liczba unikalnych wpłat (wystarczy 1 zł) / Darczyńców na naszej Skarbonce konkursowej. Musimy zdobyć tysiące głosów (wpłat) i to będzie bardzo trudne bo walczymy z dużymi organizacjami, które mają potężne, dużo większe zasięgi ☹

1, 2, 3 miejsce - każda Organizacja otrzyma po 100 tys. zł
4, 5, 6 miejsce - każda Organizacja otrzyma po 50 tys. zł
7, 8, 9 miejsce - każda Organizacja otrzyma po 30 tys. zł
10, 11 i 12 miejsce - każda Organizacja otrzyma 10 tys. zł

Kolejne 8 Organizacji otrzyma od organizatora RatujemyZwierzaki.pl pakiety marketingowe, które będą do wykorzystania w 2023 roku.

Anonimowy Pomagacz

Jeśli tu jesteś i to czytasz, to pewnie jesteś osobą podobną do nas – chcesz w jakiś sposób pomóc kotom. Chcesz już teraz zrobić coś dobrego i wspaniałego? Przyłączyć się? Zmienić świat dla jednego kota? Ulżyć w cierpieniu, uratować chorego kociaka, regularnie go nakarmić? My już to robimy, ale potrzebujemy właśnie Twojej pomocy. Pomyśl, możesz w tym uczestniczyć – my jesteśmy WYKONAWCĄ Twoich marzeń i zamiarów jeśli chcesz pomagać, ale z różnych przyczyn nie możesz robić tego aktywnie.

My poświęcamy na to cały swój czas, energię, serce. Daje nam to wiele satysfakcji i szczęśliwych chwil, ale też powoduje skrajne emocje, rozpacz i łzy. Robimy to bo nie możemy spać spokojnie wiedząc ile kotów czeka na pomoc. Nasza działalność rozwija się, mamy już od czerwca 2020 roku małą Pu-Chatkę, w której schronienie znalazło ponad 350 kotów. Tak, one żyją dzięki nam i dzięki WAM – bo nasza działalność jest możliwa tylko dzięki wsparciu takich osób jak Ty. Dajemy swój czas, serce, ogromne zaangażowanie – ale możemy ratować koty, leczyć je i utrzymywać tylko dzięki Twojemu wsparciu.

Anonimowy Pomagacz

Nasze koty żyją tylko dzięki Wam – są teraz bezpieczne, są w Pu-Chatce – bawią się, psocą, mruczą do ucha, przytulają się, wdrapują się nam na kolanach, przepychają się aby przez chwilę poczuć że są dla nas najważniejsze – są tu, żyją, są zdrowe albo w trakcie leczenia, codziennie na nas czekają. Nie wiedzą nawet jakimi są szczęściarzami. Kochamy je, chcemy aby były szczęśliwe, najedzone, kochane, aby znalazły swojego człowieka i mogły z nim być do końca swojego życia. To ogromna odpowiedzialność i dlatego mamy nadzieję, że zechcesz się przyłączyć i pomóc nam w tych działaniach.

Anonimowy Pomagacz

Nasze stowarzyszenie SOS KOTY Mielec pomaga głównie kotom, wolno żyjącym i zgłaszanym nam kotom porzuconym, podrzuconym, przeznaczonym do utopienia, rannym, chorym. Trafiają do nas również koty, dla których zabraknie miejsca w schronisku. Przyjmujemy koty z Mielca i okolicznych wiosek, gdzie niewiele osób kastruje koty, łatwiej i taniej jest im je utopić albo rozdać niż zrobić raz kastrację.

Istniejemy bez żadnych dotacji od miasta, tylko i wyłącznie dzięki darowiznom i darom przekazywanym nam dla naszych kotów. 

Anonimowy Pomagacz

W ramach naszej działalności zapewniamy leczenie, zabiegi, operacje, kastracje dla kotów pod naszą opieką, ale i także kotów zgłaszanych nam przez ubogich właścicieli albo kotów znalezionych np. po wypadku, które zostają w domu osób, które je znalazły, my jednak pokrywamy koszty leczenia tych kotów. Płacimy za diagnostykę, za odrobaczanie, odpchlenie, robimy wszystkim kotom testy na FeLV/FIV. Kupujemy ogromne ilości dobrej jakościowo karmy i żwirku dla naszych kotów, karmy specjalistyczne, klatki i wyposażenie klatek, zabawki dla kotów. Finansujemy również zabiegi kastracji zgłaszanych nam kotów, a kładziemy nacisk głównie na koty z terenów wiejskich. Cały rok pomagamy kotom wolno żyjącym – sami dokarmiamy koty i wydajemy karmicielom karmę. I co najważniejsze - szukamy dla naszych kotów domów w procesie adopcyjnym (ankieta, wizyta, umowa). 

Od ponad roku próbujemy zebrać olbrzymią kwotę na nową, większą, bezpieczniejszą Pu-Chatkę: Zbiórka na nową Pu-Chatkę.

Naszą działalność można śledzić na Facebooku www.soskoty.mielec.pl

Pu-Chatkowe koty bardzo liczą na Wasze 1.5% podatku - nasz numer KRS: 0000882077 

Wsparli

20 zł

Wojciech Katarzyński

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Nowak Stefanik Małgorzata

10 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
24 907 zł
Wsparło 2 088 osób