Dzięki Tobie możemy uratować 130 żyć. Pomóż ...

Dzięki Tobie możemy wygrać 100 000 złotych!

Na co dzień prowadzimy Azyl dla zwierzaków skrzywdzonych przez człowieka, zaniedbywanych latami, oddanych po śmierci właścicieli, porzuconych, bitych, straumatyzowanych... Każdy tu ma swoją historię, każde życie ma dla nas znaczenie. Nie dzielimy ich na lepsze i gorsze, czy ładniejsze i brzydsze. W Azylu mieszka Aza, której szczeniaki rolnik zakopał żywcem na jej oczach... Koria została znaleziona obok potrąconego, nieżyjącego przyjaciela, najprawdopodobniej widziała cały wypadek. Nie opuściła go do ostatniej chwili. Był również psiak o imieniu Spiker, który został znaleziony wiszący na sznurze w stodole. Pół życia szukał domu, ale warto było czekać, by teraz leżał na kanapie.

Ponad setka naszych podopiecznych ma dobrane pod swoje potrzeby diety, regularnie odwiedzają lekarzy weterynarii oraz poświęcamy im całe dnie. Karmimy, poimy, sprzątamy i remontujemy wybiegi, podajemy leki, oswajamy... Kochamy to, co robimy i nie zamienilibyśmy tego na nic innego. Jesteśmy jedną rodziną, gdzie wsparcie, poszanowanie oraz pomoc są podstawą.

Nie ukrywamy, że utrzymanie Azylu to blisko pięćdziesiąt tysięcy miesięcznie, co przy braku dotacji oraz pomocy firm jest olbrzymim udźwignięciem z naszej strony. Wygrana którejś z sum w konkursie będzie dla Was nadzieją na lepsze jutro. Nadzieją dla tych, którzy nie zaszczekają, zamuczą czy zapiszczą o pomoc... 

Wygraną kwotę przeznaczylibyśmy na opiekę weterynaryjną i bieżące potrzeby naszych podopiecznych.

Wsparli

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Monika

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
15 276 zł
Wsparło 621 osób