Bezpieczna przyszłość dla naszych podopiecznych

Dominika Sterlińska
organizator skarbonki

Kochani,

Święta zbliżają się do nas wielkimi krokami. Jest to nie lada okazja, aby zrobić dobry uczynek, by magie świąt poczuli również nasi bracia mniejsi, którzy do tej pory nie mieli w życiu szczęścia.

Anonimowa Pomagaczka

Znacie nas nie od dziś i wiece, że każdą chwilę spędzamy z naszymi podopiecznymi. Kiedy w grę wchodzi psie życie, ani czas ani kilometry nie mają dla nas znaczenia. Liczy się tylko i wyłącznie dobro czworonoga!

Anonimowa Pomagaczka

                (cudowny Wióreczek)

Trafiają do nas psiaki w różnym stanie fizycznym, ale i psychicznym. Są to psiaki głównie po traumatycznych przeżyciach, które w pierwszym kontakcie z człowiekiem próbują być niewidzialne. Od samego początku staramy się zdobyć ich zaufanie, żeby poczuły, że my i nasz hotelik jest dla nich bezpieczną przystanią.

Anonimowa Pomagaczka

         (Heidi, sunia po operacji ZWO)

Kiedy psiak trafia pod naszą opiekę zostaje przebadany od nosa po czubek ogona. Korzystamy tylko i wyłącznie z usług najlepszych specjalistów, którym bezgranicznie ufamy –
dr Piotr Machowski, dr  Anna Kosiec, dr hab. Marek Galanty , dr Jacek Bany, dr Małgorzata Ściskalska,
dr Arkadiusz Olkowski, dr Elwira Buczek, dr Piotr Trębacz, dr Jacek Garncarz, dr Marzena Ciciera.

Anonimowa Pomagaczka

         (zdjęcia dzieli zaledwie 3 dni!)

Dbamy o to, żeby żadnemu psiakowi niczego nie brakowało. Ponadto w miarę możliwości staramy się, aby zapewnić im dobrej jakości karmę. Kiedy zrobimy już wszystko przy naszych podopiecznych szukamy im najlepszych domów na świecie, w których mogą poczuć co to znaczy prawdziwa miłość.

Anonimowa Pomagaczka

            (Matylda w nowym domku!)

Portal Ratujemy Zwierzaki zorganizował kolejną extra akcje – „Łap dotacje na organizacje!”. Portal wyszedł ze wspaniałą inicjatywą, która ma na celu wesprzeć wszystkie organizacje pro zwierzęce w tym trudnym czasie.

Zasady są dziecinnie proste – wystarczy, że każdy z Was wpłaci na naszą skarbonkę symboliczną złotówkę, dosłownie ZŁOTÓWKĘ.

O wygranej będzie decydować liczba unikalnych Darczyńców, tzn. jak zrobicie trzy wpłaty po 1 zł, będzie to jedna wpłata. Ale jeżeli zrobią to trzy róże osoby, będziemy mieli trzy dodatkowe punkty w ostatecznym momencie. Wygrywa aż 12 organizacji!

Na co zostaną przeznaczone fundusze z dotacji?

Odpowiedź jest bardzo prosta! Przede wszystkim na pomoc weterynaryjną, na leki oraz diety specjalistyczne.

Anonimowa Pomagaczka

Poza tym w naszych głowach zrodził się pomysł, który ma zapewnić moc atrakcji naszym podopiecznym – PSI PLAC ZABAW, na którym będą mogły szaleć do czasu znalezienia fantastycznych domków! Chcemy również zapewnić oddzielną przestrzeń dla nowych psiaków, które na początku mogą mieć problem z socjalizacją. Takie miejsce będzie dla nich oazą, gdzie w swoim czasie będą mogły przyzwyczajać się do nowej rzeczywistości.

Dlatego potrzebujemy Wasze pomocy!! Bo bez Was to się nie uda.

Udostępniajcie naszą skarbonkę gdzie tylko się da! Namawiajcie Rodziny, Przyjaciół, Znajomych i (nie)Znajomych, kogo tylko możecie, aby poświęcili kilka minut i podarowali nam choćby minimalną wpłatę. 

Na samym końcu chcielibyśmy Wam podziękować za wsparcie naszej Fundacji w poprzednich akcjach i konkursach takich jak:” Zwierzakobus” czy „Otul ciepłem zwierzaki”. 

Dzięki temu mogliśmy zapewnić lepsze jutro naszym podopiecznym. 

Zarówno my, jak i nasi podopieczni będziemy Wam ogromnie wdzięczni za każdą wpłatę i udostępnienie. 

Wiemy, że dzięki Waszej pomocy uda nam się zapewnić lepsze życie psom, które do nas trafiają.

To co? Pomożesz? 

Wsparli

20 zł

Anna ToShi

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Kasia

100 zł

Rozi

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 679,08 zł
Wsparło 376 osób