Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Czy problem drogi i potrzeba jej budowania może wydawać się błahy? Może, chyba że nie ma jak dojść na pastwiska... Fundacje żyją od 1,5% do 1,5%, z każdym miesiącem im bliżej lipca, tym jest ciężej.

U nas jest już bardzo ciężko... Aby zejść z kosztów siana, musimy wysłać konie na pastwiska, gotowe i czekające.

Wypuszczenie koni na pastwiska pozwoli nam na zmniejszenie kosztów związanych z zakupem siana, Konie zjadają aktualnie około 50 bel miesięcznie, koszt beli to 160 zł. Możemy tą ilość zmniejszyć o połowę, jeśli tylko uda nam się wypuścić konie na pastwiska.
Dlatego w ich i naszym imieniu bardzo Was prosimy o pomoc. Dziękujemy za każdą wpłatę i udostępnienie!
Zespół Zwierzęcej Polany
Ładuję...