Ze zgniłych łapek wystają kości! Gigantyczny malec walczy o życie!

Wsparło 911 osób
26 335 zł (87,78%)
Brakuje jeszcze 3 665 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Maja 2022

Zakończenie: 31 Lipca 2022

Godzina: 23:59

Tam, skąd pochodzi, czekała go tylko śmierć. Kilkumiesięczny Drop miał szczęście. Z odległych zakątków ogarniętej wojną Ukrainy przyjechał do Polski - w krytycznym stanie.

Środki chemiczne wyżarły skórę i mięśnie na jego łapkach. Kości palców odstają z kończyny, niczym liche gałęzie na jesiennym drzewie. Drop ma wolę walki, pomimo krytycznego stanu. W jego przypadku amputacja dwóch łapek odpada - psiak jest zbyt duży, aby możliwe było takie rozwiązanie. Ewentualna amputacja oznaczałaby krótkie i bolesne życie, bo wysiądą mu wszystkie stawy. Za wszelką cenę musimy zawalczyć o zachowanie kończyn!

Stosowane ma najdroższe opatrunki, które potrafią czynić cuda. Jedna zmiana potrafi kosztować nawet 250 zł. Dzięki nim narasta ziarnina i uda się ocalić większość łapek. Z czasem konieczna będzie proteza, a także rehabilitacja.

Nasz Drops, o którego dbają codziennie wolontariusze ze Fundacji Prgasus, dostaje bardzo drogie antybiotyki, leki osłonowe, a samo leczenie zaplanowane jest na co najmniej  4 miesiąc!

Jest to jeden z setek psów uratowanych z Ukrainy, którego walka o życie jest bardzo droga. Kochani, błagamy Was o pomoc w przywróceniu tego młodziaka światu 🥺

Pomogli

Ładuję...

Organizator
14 aktualnych zbiórek
285 zakończonych zbiórek
Wsparło 911 osób
26 335 zł (87,78%)
Brakuje jeszcze 3 665 zł
Wesprzyj