W walce o szczęście fundacyjnych kotów, prosimy o pomoc...

Zbiórka zakończona
Wsparło 1 259 osób
3 429 zł (97,97%)

Rozpoczęcie: 30 Czerwca 2017

Zakończenie: 7 Czerwca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Jako grupa działamy bezinteresownie na rzecz bezdomnych kotów we Wrocławiu od 2012. roku. Fundację założyłyśmy w 2016 roku. Nie mamy pracowników, działamy wolonatryjnie, poświęcając kotom każdą wolną chwilę.

Opiekujemy się głównie dużym stadem wolno żyjących kotów. Codziennie karmimy, na bieżąco sterylizujemy/kastrujemy i w miarę potrzeb - leczymy. Niestety, tych kotów jest tak dużo, że czasem przypomina to walkę z wiatrakami - na teren elektrociepłowni wejść nie możemy, widzimy tylko te koty, które przychodzą na karmienie przy płocie. Dlatego co jakiś czas pojawiają się dla nas nowe mordki.

Działamy w rejonach Wrocławia, w miarę możliwości reagujemy na zgłoszenia kotów w potrzebie. Zajmujemy się adopcjami kociaków i dorosłych, oswojonych kotów. Doradzamy odnośnie prawidłowego żywienia mruczków. Edukujemy w temacie konieczności zabezpieczania balkonów i okien.

Działamy tylko we dwie i aktualnie mamy pod opieką ponad 30 kotów do adopcji, w tym kociaki, dorosłe, koty chore oraz kalekie. Jesteśmy młodą fundacją i jeszcze nie możemy zbierać 1% podatku, dlatego tak ważne są dla nas darowizny. Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać kotom w potrzebie. Będziemy bardzo wdzięczne nawet za małą kwotę, ponieważ liczy się każda złotówka.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Wsparło 1 259 osób
3 429 zł (97,97%)