Dumbo - psie dziecko prosi o wsparcie

Wsparło 77 osób
4 000 zł (100%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 4 Stycznia 2020

Zakończenie: 5 Maja 2021

16 Kwietnia 2020, 15:32
Dumbo... mały, wielki pies!

Psie dziecko, którego los nie oszczędził...
Hipoplazja móżdżku, choroba wrodzona, na którą nie ma lekarstwa. Dumbo bierze leki na choroby współistniejące: niedoczynność kory nadnerczy i tarczycy.
Dzięki bardzo szerokiej diagnostyce i często powtarzanych, kosztownych badaniach udało się zdiagnozować psiaka. Dzięki lekom, które będzie brał do końca życia, Dumbo, ma szansę cieszyć się życiem.

Do pełni szczęścia brakowało tylko domu...
Jeszcze przed świetami wielkanocnymi zamieszkiwał lecznicę. Ze względu na Jego uwarunkowania zdrowotne wybór domu tymczasowego, bo o stałym nie było mowy, nie był prosty.

Aż nagle stał się CUD! Udało się znaleźć wymarzony dom tymczasowy dla Dumbo... bez schodów, z ogrodzonym podwórkiem, z psimi braćmi, z odpowiedzialną opieką.
I takim o to sposobem Chłopak, od wielkiej soboty, bawi się, je i śpi w swoim domu tymczasowym!

Z nami zostały wspomnienia i faktury do opłacenia.

Prosimy o wsparcie..❤️

Pokaż wszystkie aktualizacje

11 Stycznia 2020, 22:46
Dumbo i jego badania...

Kochani! ❤️

Dumbo wczoraj był na konsultacji u neurologa. Jest podejrzenie choroby wrodzonej (do różnicowania: hipoplazja móżdżku, choroba spichrzeniowa).

W drugiej kolejności przyczyny zapalne lub hipomielinizacja. 

Żeby dowiedzieć się z czym mamy do czynienia musimy wykonać badanie rezonansu magnetycznego. Koszt badania to około 1000 zł. 

Wiemy, kolejny raz prosimy o wsparcie... 

Ale tylko dzięki Wam możemy ratować czworonogi..❤️

06 Stycznia 2020, 23:10
Dumbo

Dumbo nadal jest w lecznicy. Dostaje płyny, antybiotyk i leki na odrobaczanie. Objawy neurologiczne niestety w dalszym ciągu nie ustąpiły.

W tym tygodniu będziemy próbowały zapisać malucha do neurologa. Trzymajcie kciuki! ❤️

Dumbo, to jeszcze psie dziecko zabrane z okropnych warunków, gdzie mama była bita, przeganiana. Maluch w dniu wczorajszym trafił pod naszą opiekę, pojechał prosto do lecznicy na diagnostykę i leczenie. Dumbo ma objawy neurologiczne, przyczyn może być wiele - zaczynając od silnego zarobaczenia, kończąc na wadach wrodzonych tj. wodogłowie. W lecznicy wykonano badania krwi, które wykazały silną niedokrwistość i małopłytkowość, jednak w rozmazie nie zaobserwowano Babesii. Zostało zrobione również badanie kału (silne zarobaczenie). Dumbo jest silny i walczy! My też nie tracimy nadziei. Jednak kolejny już raz musimy prosić o wsparcie... bez Was nie damy rady. Trzymajcie kciuki z malucha!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
22 aktualne zbiórki
102 zakończone zbiórki
Wsparło 77 osób
4 000 zł (100%)
Wesprzyj