To nie musi być wyrok dla Dusi

Zbiórka zakończona
Wsparło 51 osób
1 325 zł (44,16%)

Rozpoczęcie: 6 Stycznia 2022

Zakończenie: 13 Lutego 2022

Godzina: 01:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Dusia trafiła do nas jakiś czas temu. Była zabiedzona, ranna i bardzo chuda. Ponieważ nie do końca odnajdywała się w kociarni, zaczęliśmy szukać dla niej domu tymczasowego lub stałego. Telefony się urywały. Każdy chciał tę piękną kotkę niczym z bajki.

Wybraliśmy osobę, która wzbudziła najwięcej zaufania. Wspaniale opiekowała się swoimi kotami i zdawało się, że będzie to dobre miejsce. Po jakimś czasie dostaliśmy informację, że Dusia zostaje na stałe i możemy jej nie ogłaszać. Dogadywała się z kotami i została jednym z domowników.

Do czasu...

Pewnego dnia kotka źle się poczuła...trafiła do weterynarza i padła wstępna diagnoza - FIP. Po chwili, kotka miała już silne duszności i została zawieziona na szpitalik - trafiła do inkubatora. Diagnoza została potwierdzona.

Kiedy opiekunka Dusi odebrała ją z lecznicy, wciąż nie było jasne, czy chce zajmować się kotką w chorobie (a raczej dało się wyczuć mocną wątpliwość). W tym momencie Dusia nie była już jej... mimo że całe leczenie braliśmy na siebie. Ta piękna kotka, którą każdy kiedyś chciał, trafiła do klatki w lecznicy i tam spędziła kolejne tygodnie.

Mimo, iż kuracja nie należy do najtańszych, chcemy dać jej szansę. Wszystkim nam jest bardzo przykro, że została odrzucona w najgorszym dla niej momencie i mimo, że nie stać nas na leczenie, nie chcemy być kolejnymi, którzy ją zawiodą.

Bardzo Was prosimy o pomoc w opłaceniu preparatu, który może dać jej drugie życie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
132 zakończone zbiórki
Wsparło 51 osób
1 325 zł (44,16%)