Uratuj Duszkę przed głuchotą

Zbiórka zakończona
Wsparły 44 osoby
901 zł (100,11%)

Rozpoczęcie: 28 Września 2016

Zakończenie: 18 Listopada 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Duszka to bezdomna, starsza koteczka, która została znaleziona 8 sierpnia na jednym z sanockich osiedli. Była w fatalnym stanie: wychudzona, brudna, bardzo zaniedbana. Do tego mocno  zarobaczona z mnóstwem kleszczy, pcheł i wszawicą.


 

Koteczka cierpi na długo nieleczony świerzbowiec – z nieustannie rozdrapywanego ucha wypływa krew i ropa, a jeden z kanałów słuchowych całkowicie zarósł polipami. Niestety, istnieje również podejrzenie nowotworu.

Pomimo skrajnego zaniedbania, dzięki tymczasowemu opiekunowi, Duszka wygląda i czuje się coraz lepiej, jednak konieczna jest pilna operacja usunięcia polipów z uszu –  koszt operacji wraz z diagnostyką to 700 zł.

Duszka jest mała i drobna, nie ma zębów. Dzisiaj po intensywnym odkarmieniu waży zaledwie 2,5 kg. Koteczka mimo to ma doskonały apetyt. Jest kotem wesołym i pogodnym. Bardzo lubi się bawić, więc jesteśmy dobrej myśli. Ma w sobie ogromną wolę walki i siłę.W imieniu Duszki prosimy o pomoc w uwolnieniu jej od nieustannego bólu, świądu i postępującej głuchoty. Chcielibyśmy sfinansować operacje dla Duszki oraz zakupić dla niej lepszą karmę. Dziękujemy bardzo w imieniu koteczki!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 44 osoby
901 zł (100,11%)