Dorzuć swoją cegiełkę do budowy nowego Raju dla koni

Zbiórka zakończona
Wsparły 32 osoby
8 072,23 zł (100,9%)

Rozpoczęcie: 2 Marca 2019

Zakończenie: 20 Kwietnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, udało nam się wydzierżawić ziemię, aby nie ponosić wysokich, comiesięcznych kosztów pensjonatu za nasze uratowane koniska. Tym samym mamy możliwość ratowania innych zagrożonych i zagłodzonych istnień. Jednak sama dzierżawa to dopiero początek.

Musimy ogrodzić pastwiska i zrobić wiatę, aby konie miały gdzie się schować przed słońcem czy deszczem. Ciężko nam jednoznacznie na szybko określić koszty... Szacujemy, że mogą wynieść około 15 000 zł - może trochę więcej, aby ogrodzić pastwiska, wybudować stajnie.

Jednak, aby móc zacząć, potrzebujemy na tę chwilę mniej... Już jeden anioł podarował nam na dobry początek aż 3000 zł, za co bardzo dziękujemy.

Potrzebujemy Waszej pomocy, byśmy sami mogli pomagać dalej i dać naszym uratowany koniom  azyl i spokojne życie. Wydzierżawiony teren znajduje się 12 km od Elbląga i czeka nas masa pracy... Dlatego też będziemy potrzebowali nie tylko wsparcia finansowego, ale również Waszych rąk do pracy, kochani.

Prace muszą ruszyć czym prędzej, bo mamy czas do końca miesiąca, aby wszystko przygotować na przybycie nasz futrzastych przyjaciół. Dlatego też potrzebujemy Was, aby wykonać na początek to, co najbardziej potrzebne. Potem w miarę możliwości finansowych, dzięki Waszej hojności, będziemy mogli ruszyć z dalszymi pracami.

Pomóżcie nam w tworzeniu azylu dla nich i innych koni, które czekają na uratowanie. Tylko razem możemy zdziałać wiele, bez Was nie ma nas. Tylko dzięki takim aniołom, jak Wy, możemy oddawać dobro, które od Was otrzymujemy. I ratować kolejne stworzenia.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
16 zakończonych zbiórek
Wsparły 32 osoby
8 072,23 zł (100,9%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość