Wspieramy 3 organizacje, walczące o prawa zwierząt!

1 dzień do końca
Wsparło 108 osób
1 966 zł (3,93%)
Brakuje jeszcze 48 034 zł

Rozpoczęcie: 20 Maja 2022

Zakończenie: 1 Lipca 2022

Godzina: 20:00

W niedzielę 22 maja obchodzimy Dzień Praw Zwierząt, który ustanowił Klub Gaja. Z tej okazji postanowiliśmy wesprzeć trzy organizacje, które od lat działają na rzecz zwierząt. Nie tylko przeprowadzają interwencje, opiekują się zwierzętami, lecząc je, karmiąc i naprawiając ich złamane serca, ale też starają się walczyć o sprawiedliwość w sądach.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Fundacji PsoTy i Koty udało się skazać człowieka, który bestialsko skatował psa Juniora i dwa koty. Sprawca spędzi w więzieniu 5 lat. 

OTOZ Animals to organizacja z wieloletnią historią działalności na rzecz zwierząt. Interweniowali tam, gdzie właściciele za nic mieli życie zwierząt. W zeszłym roku odkryli szczątki 250 zwierząt, zakopanych w jednym z kaszubskich gospodarstw...

Trzecia organizacja, którą chcielibyśmy wesprzeć, to Fundacja Dla Szczeniąt Judyta, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Parę lat temu przyjęli pod opiekę zmaltretowanego psa Fijo. Miał m.in. powybijane zęby, złamaną szczękę oraz dotkliwy uraz kręgosłupa, który doprowadził do paraliżu tylnych łap, a także złamanie kości udowej. Teraz jest szczęśliwy, u swojej nowej, kochającej rodziny. Sprawca został ukarany! 

Kochani, wszystkie trzy organizacje potrzebują nieustannego wsparcia, by móc działać. Interwencje, a później leczenie, rehabilitacja, zakup leków i utrzymanie zwierząt to gigantyczny wysiłek, którego nikt z nas nie chciałby mieć na swoich barkach. Dlatego wesprzyjcie zbiórkę, która ma pomóc Fundacji PsoTy i Koty, OTOZ Animals oraz Fundacji dla Szczeniąt Judyta!

Więcej informacji o sprawach znajdziecie tutaj - KLIK.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
19 zakończonych zbiórek
1 dzień do końca
Wsparło 108 osób
1 966 zł (3,93%)
Brakuje jeszcze 48 034 zł