Wywalczmy wspólnie przedłużenie dzierżawy dla Schroniska w Krzesimowie

Zbiórka zakończona
Wsparło 361 osób
3 753 zł (101,43%)

Rozpoczęcie: 13 Lutego 2018

Zakończenie: 26 Lutego 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, jak dobrze wiecie, nad schroniskiem zawisła groźba jego likwidacji. Schronisko w Krzesimowie znajduje się na terenie należącym do Lasów Państwowych. Od pół roku walczymy o przedłużenie umowy, w końcu Nadleśnictwo zgodziło się przedłużyć umowę, postawiło nam jednak kilka warunków.

Spełniliśmy już większość wymagań stawianych przez Lasy Państwowe. Został nam ostatni z warunków. Musimy dokończyć porządkowanie terenu schroniska i wokół niego, a także wywieźć niepotrzebne elementy ogrodzenia i pozostałości po kojcach. Firma, która zdecydowała się podjąć to zlecenie wyceniła całość na kwotę prawie 3700 zł. Dla nas jest to bardzo wiele, ale wierzymy, że nie jesteśmy sami. Już nie raz pokazaliście Waszą siłę, determinację i chęć pomocy krzesimiakom.

Jeśli uda nam realizować to ostatnie zadanie dostaniemy przedłużenie umowy o rok. Może ktoś powie, że to tylko rok... Ale dla nas to aż 365 dni na znalezienie nowych, kochających domów naszym ogonkom. 

Prosimy, niech każdy z Was wpłaci, ile może. Niech to będzie nawet złotówka - dla krzesimiaków to o złotówkę bliżej do przedłużenia umowy dzierżawy schroniska.

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 361 osób
3 753 zł (101,43%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość