Zostało im tylko szczere pole

Zbiórka zakończona
Wsparły 83 osoby
1 274 zł (67,05%)

Rozpoczęcie: 29 Marca 2018

Zakończenie: 15 Maja 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kurnika juz nie ma i desek tez nie ma - tylko szczere pole. Te koty są z miejsca, gdzie w zeszłym roku hodowano kury i sprzedawano 'ekologiczne' jajka.


To na obrzeżu Mostów k. Gdyni, dzielnica nowych domków jednorodzinnych. Koty przymierały z głodu i zimna. Mieszkały w deskach przy -10c. Dostawały mokra breję.

Wszystkie waga piórkowa, bo ogrzewanie miały tylko osobiste. Były potrzebne, kiedy było ziarno i kury. Teraz juz nie są.


Koty nie sa mile widziane przy wylizanych na glanc posesjach. Głodują, chorują i umierają z zimna. Zostaly zabrane przez nas na leczenie i zabiegi.

Maluchy zostają w domach tymczasowych. Dorosłe koty nie miały dokąd wrócić, bo zamiast kurnika szczere pole. Do dzisiaj był dylemat: ' Co zrobicćdalej? Co z nimi? Gdzie je wypuscić, żeby miały schronienie i wikt?'

Dzisiaj na szczęście dwie dorosłe kotki przyjęła zaprzyjaźniona stajnia! Koty nie beda głodować!

Może to takie czasy, że kiedyś wiejskie, a teraz podmiejskie zwierzęta przymierają głodem i najważniejsza jest czysta kostka brukowa za grube 'pińćset'. A ludzkie serca dookoła z jeszcze twardszego, co kostka materiału, bo z kamienia.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu leczenia tych 5 kotów.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
672 zakończone zbiórki
Wsparły 83 osoby
1 274 zł (67,05%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość