Pilnie potrzebne auto dla dzikich zwierząt!

Wsparło 138 osób
6 175 zł (17,64%)
Brakuje jeszcze 28 825 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 7 Czerwca 2020

Zakończenie: 1 Sierpnia 2020

24 Czerwca 2020, 14:57
[Aktualizacja]

Sama słodycz! Żeby móc ratować takie maleństwa, potrzebujemy auta i Waszego wsparcia!

Jesteśmy Fundacją dla Dzikich Zwierząt. Małą, lokalną. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego jako Dzikie Pogotowie trzeci rok. Leczymy i rehabilitujemy dzikie zwierzęta z Pomorza Środkowego. Kochamy naszą pracę i naszym celem jest przywracanie naturze zwierząt dzikich po ich wyleczeniu. 

Naszym podstawowym narzędziem pracy oprócz naszej wiedzy i doświadczenia jest samochód. Niestety, auto, którego używaliśmy do tej pory, dokonało swojego żywota. A bez samochodu nie jesteśmy w stanie pojechać po żadne zwierzę. 

Zdarza nam się bardzo często jechać ponad 100 km po ranne zwierzę. Nie potrafimy odmówić pomocy rannej sowie czy bielikowi. Bez auta, które wjedzie w każdy zakamarek lasu czy pola oraz nie będzie przede wszystkim komfortowe dla naszych dzikich pacjentów niewiele możemy. 

Jesteśmy bardzo kiepscy w proszeniu o pomoc, bo to my jesteśmy od pomagania. Ale tym razem sytuacja zmusiła nas do proszenia o wsparcie. Każdy gest, każda złotówka z Waszej strony na zakup auta to pomoc dla dzikich pacjentów.

To Wy kochani - wpałacający, zgłaszający, pochylający się nad każdym życiem pomagacie dzikim pacjentom naszymi rękami. Każde wypuszczone na wolność zwierzę cieszy najbardziej. Taki jest cel naszej pracy. Dzień, noc, święto - nie patrzymy w kalendarz. Każde zgłoszenie jest dla nas ważne. Oznacza one zwierzę, które wymaga naszej pomocy. 

Niestety bez auta nasza praca jest niemożliwa. Odłowienie dzikiego zwierzęcia i transport jest ogromnym przedsięwzięciem. Szczególnie w przypadku zwierząt dużych czy drapieżnych. Dbamy szczególnie o to, by nie przysparzać zwierzęciu dodatkowego dyskomfortu w drodze do lecznicy. Ono i tak jest zdezorientowane bólem, kontaktem z człowiekiem. Staramy się udzielić pierwszej pomocy na miejscu, zdiagnozować problem po to, żeby minimalizować ilość badań i dodatkowego cierpienia. 

Zwracamy się do Was z prośbą o pomoc w zakupie auta. Dzikie zwierzęta to nasza pasja i miłość - jednak bez podstawowych narzędzi nie jesteśmy w stanie pomagać.

Im szybciej uda nam się zebrać pieniądze na zakup auta, tym bardziej będziemy mogli pomagać. Jesteśmy w szczycie sezonu lęgowego i wypadkowego. Czas i każda wpłacona złotówka ma znaczenie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
0 zakończonych zbiórek
Wsparło 138 osób
6 175 zł (17,64%)
Brakuje jeszcze 28 825 zł
Wesprzyj