Ekogroszek

Zbiórka zakończona
Wsparło 76 osób
1 517,50 zł (50,58%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 20 Stycznia 2012

Zakończenie: 31 Grudnia 2012

Godzina: 23:59

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Królowa Śniegu w tym roku jest dość kapryśna. Mamy styczeń i chyba każdy z nas odnosi wrażenie, że Zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

W zeszłym roku udało się nam jakoś przetrwać Zimę, choć zapewne sami pamiętacie, że nie było łatwo. Brak centralnego ogrzewania sprawił, że musieliśmy dogrzewać zwierzaki na wszelkie możliwe sposoby. W dzień okrywaliśmy klatki szmatami i kocami, w nocy ogrzewaliśmy ich leża piecykami elektrycznymi.

W tym roku nie musimy się aż tak gimnastykować. W pomieszczeniach przeznaczonych dla zwierząt i w pokoju wolontariuszy zamontowaliśmy bowiem kaloryfery. W piwnicy zaś dumnie stoi serce naszego centralnego ogrzewania – piec. Jednak, żeby kaloryfery zaczęły dawać ciepło, potrzebne jest paliwo dla naszego pieca – ekogroszek.

Ogrzanie 350 m² powierzchni to spore wyzwanie, ale również i koszt. Dlatego bardzo prosimy wszystkich chętnych o pomoc i wsparcie akcji "Grosik do grosika a zbierze się groszek". Potrzebujemy około 5 ton ekogroszku. 1 tona to koszt około 1000 złotych. Przez Siepomaga.pl chcielibyśmy zebrać 3000 złotych na zakup 3 ton czarnego złota z naszych kopalń. Zarówno my, jak i zwierzaki, będziemy wdzięczni za każdą złotówkę Waszego wsparcia.

Organizator
1 aktualna zbiórka
26 zakończonych zbiórek
Wsparło 76 osób
1 517,50 zł (50,58%)
Adopcje