Na badania dla Elenki

3 dni do końca
Wsparło 7 osób
120 zł (20%)
Brakuje jeszcze 480 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Stycznia 2022

Zakończenie: 24 Stycznia 2022

17 Stycznia 2022, 10:12
dziewczynki mają domek

Kochani, pomniejszamy kwotę zbiórki ponieważ dziewczynki znalazły wspólny dom. Teraz o zdrówko kici będzie troszczyć się ich nowa opiekunka.

My prosimy o pomoc w uzbieraniu na poniesione koszty diagnostyki.

Pomaganie ma moc!

Kochani, nasza cudowna Elenka potrzebuje Waszego wsparcia na pokrycie kosztów diagnostyki i profilaktyki weterynaryjnej.

Ta wspaniała koteczka wiodła bardzo smutne i pełne trosk życie bezdomnego kota. Głodowała, była bita i przeganiana przez koty, nie radziła sobie. Do nas trafiła na pilny zabieg. Już na drugi dzień wystawiała brzuch do miziania. Jasne było, że na działki nie wróci.

Koteczka przeszła zabieg i przystąpiliśmy do dalszej profilaktyki, niestety paskowy test Elsa pokazał dodatni fiv.

Wiemy, że testy czasem wychodzą fałszywie dodatnie i potrzebne są dodatkowe badania z resztą bardzo kosztowne. Powtórzyliśmy test Elsa, ale nie potrafiliśmy jednoznacznie go odczytać, ta druga kreseczka była choć niewyraźna.

W międzyczasie Elenka przeszła również kurację interferonem. Eleni wykonaliśmy test western blot, ponieważ tylko w ten sposób można było potwierdzić lub wykluczyć chorobę.

Koteczka okazała się zdrowa!

Kocia miała również wykonane badania krwi oraz czyszczenie ząbków z kamienia. Ponieważ kreatynina wyszła w górnej granicy normy, chcemy jeszcze wykonać USG nerek.

Dla kici i jej przyjaciółki szukamy najwspanialszego domu.

Tymczasem bardzo prosimy o wsparcie tej zbiórki. Możemy pomagać kociakom tylko i wyłącznie dzięki ofiarności Darczyńców. Dla Elenki na szczęście!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
86 zakończonych zbiórek
3 dni do końca
Wsparło 7 osób
120 zł (20%)
Brakuje jeszcze 480 zł
Wesprzyj