Uroczy Jazz potrzebuje pomocy w zebraniu środków na operację!

Supported by 38 people
2 094 zł (104,7%)
Donate

Started: 25 November 2021

Ends: 31 January 2022

Jazz to uroczy 8-letni pies, który został potrącony przez samochód i pilnie potrzebuje operacji i rehabilitacji zwichniętego stawu biodrowego. Szczęśliwie jego życiu nic nie zagraża, ale wypadek był na tyle poważny, że jego stan wymaga pilnej interwencji chirurgicznej.

Operacja, podczas której lekarze usuną fragment główki kości udowej, zostanie przeprowadzona 26 listopada. Dzięki niej jest bardzo duża szansa na to, że Jazz będzie w przyszłości w pełni sprawny. Po operacji będzie czekała go jednak dość długa i kosztowna rehabilitacja.

Historia Jazz’a chwyta za serce szczególnie dlatego, że jeszcze chwilę temu miał właścicieli, ale ponieważ nie wszyscy domownicy godzili się na psa w domu - mieszkał w kojcu, z którego notorycznie uciekał.

To podczas ostatniej ucieczki został potrącony przez samochód. Właściciele, nie mając możliwości sfinansowania leczenia, przekazali go pod opiekę Fundacji Głosem Zwierząt. Obecnie przebywa w domu tymczasowym pod czujnym okiem swojej opiekunki. Mamy nadzieję, że po zakończeniu leczenia szybko znajdziemy mu nową rodzinę.

Bardzo prosimy o pomoc dla niego! Dzięki operacji i rehabilitacji czeka go jeszcze nie jeden długi spacer!

Załączniki

Supporters

Loading...

Organizator
5 aktualnych zbiórek
136 zakończonych zbiórek
Supported by 38 people
2 094 zł (104,7%)
Donate