Uśpić czy ratować?

URGENT!
3 days left
Supported by 173 people
6 110 zł (91,19%)
To reach our goal: 590 zł
Donate

Started: 03 September 2020

Ends: 25 September 2020

Alex owczarek niemiecki został znaleziony w głębokim, przydrożnym rowie przez przypadkowego kierowcę. Miał dużo szczęścia, bo rów był tak głęboki, że równie dobrze nikt mógł go tam nie znaleźć. Trafił do schroniska i się okazało, że ma takie urazy, których tu na miejscu nikt nie poskłada, a koszty przesądzą o jego uśpieniu... Taka niestety jest rzeczywistość i choćby się nam nóż w kieszeni otwierał, nic nie poradzimy...

Jedyne co możemy zrobić to przejąć go pod naszą opiekę i szukać pomocy dalej. Tak też uczyniliśmy, ale będziemy bardzo potrzebować Waszej pomocy i wsparcia! Pies duży około 40 kg wagi, miał połamaną miednicę, kość biodrową prawą z przesunięciem i zwichnięty staw biodrowy lewy. Ze względu na brak możliwości udzielenia mu pomocy na miejscu Alex został przewieziony do Aleksandrowa Łódzkiego do Centrum VetHouse. Doktor Radosław Owczarek podjął się wykonania zabiegu i hospitalizacji Alexa uprzedzając nas o wysokich kosztach z tym związanych.

Operacja około 4000 zł i doba w szpitalu ok. 150 zł. Będzie około 10 dni. Doliczając koszty transportu, kastracji, koszty rehabilitacji po operacji będziemy potrzebować około 6700 zł.

Kochani wiemy, że suma ogromna ale jeśli każdy z Was pomoże i wpłaci na Alexa, chociaż 10 zł to z pewnością razem uzbieramy tę kwotę! Pies młody, może 3 lata, i chce żyć! No nie mieliśmy sumienia mu tego odmówić... Popatrzcie  na zdjęcia RTG, nie chodziłby... Dajmy mu szansę! A potem znajdziemy mu najlepszy dom na świecie!

Po operacji wygląda to tak:

Supporters

Loading...

Organizator
2 aktualne zbiórki
77 zakończonych zbiórek
3 days left
Supported by 173 people
6 110 zł (91,19%)
To reach our goal: 590 zł
Donate