Amputacja łapki szansą na życie - pomóżmy Pingwinkowi

Supported by 34 people
1 711 zł (100,64%)
Adopcje

Started: 02 November 2021

Ends: 16 December 2021

Hour: 01:00

Dziękujemy za wsparcie powrotu Pingwinka do zdrowia! Bez Was nie byłoby to możliwe! 

Ranka po amputacji pięknie się wygoiła, nie ma żadnych zrostów czy krwiaków. Pod tym względem Pingwinek jest zdrowy.

Kot bez przedniej łapy nie poradzi sobie na dworze, dlatego szukamy dla Pingwinka domu. Jedyne, co teraz możemy mu zapewnić, to klatka w zimnej, działkowej altanie, w której gaśnie i którą powinien jak najszybciej opuścić, żeby, zgodnie z zaleceniem ortopedy, zacząć ćwiczyć pozostałe mięśnie, co pozwoli zachować mu sprawność. A niestety nie da się tego robić na 0,5 metra kwadratowego, które aktualnie ma do dyspozycji...
Wiemy, że znalezienie domu dla Pingwinka będzie trudne, ale może zdarzy się cud... Kocurek na ten moment panicznie boi się człowieka. Leży sparaliżowany strachem w swoim legowisku. Przy próbie kontaktu zamiera całkowicie. Nie przejawia agresji, ale nie chce też kontaktu z człowiekiem. Idealny byłby dla niego dom z cierpliwym opiekunem, który dałby mu czas na aklimatyzację i pozwolił żyć po swojemu, może trochę obok człowieka, najlepiej z innym przyjaznym kotem, który będzie dla niego wsparciem.
Pingwinek jest wykastrowany, odpchlony i odrobaczony. Brak nóżki dla kota żyjącego w domu nie jest żadnym problemem. Takie koty potrafią bez problemu wskakiwać na krzesło czy sofę. Ale na dworze nie są w stanie uciec np. przed lisem czy psem.
Dla Pingwinka szukamy oczywiście domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami / balkonem. Kontakt pod numerem telefonu 666 115 844. 

Załączniki

Supporters

Loading...

Organiser
5 actual causes
117 ended causes
Supported by 34 people
1 711 zł (100,64%)
Adopcje