Bieda, choroby i niekończące się rozmnażanie

Closed
Supported by 65 people
900 zł (45%)

Started: 03 September 2015

Ends: 01 December 2015

Thank you for your support - every penny counts.
Together we have great power!
As soon as we receive the result of the action, we will post it on the site.

Ponad 20 kotów i 4 psy, wszyscy potrzebują pomocy!Wszystkie koty i psy znajdują się w jednym z gospodarstw powiatu choszczeńskiego w miejscowości Kołki. Właściciele zwierząt  to dwie osoby starsze i do tego schorowane. Żyją w bardzo skromnych warunkach jednak opiekują się swoimi zwierzętami jak tylko potrafią. Są bardzo przywiązani do swoich pupili i każdego traktują jak swojego domownika.
 

Z powodu braku środków na utrzymanie tylu zwierząt, koty są niedożywione a część z nich jest chora: widoczna chudość, zmiany skórnej sierści, katar, osowiałość. Wygląd zwierząt wywarł na nas bardzo smutne wrażenie. 


Na początku od razu zorganizowaliśmy trochę karmy, większość kotek została wysterylizowana i odrobaczona. Potrzebne są kolejne zabiegi sterylizacji i kastracji aby ograniczyć dalsze rozmnażanie. Zwierzęta wymagają nadal leczenia. Bardzo nędzny żywot wiodą tam cztery psy - liche schronienie, kiepskie jedzenie, ciężkie łańcuchy. Dwie suki - Vena i Saba powinny zostać wysterylizowane, psy - Reks i Pikuś - wykastrowane. Wszystkie cztery powinny dostać środki przeciwpasożytnicze. Zwierzaki zostaną zaopatrzone w porządne budy. Natychmiast trzeba zmienić  łańcuchy na lekkie linki i obroże.


Dalsze rozmnażanie i bytowanie tych zwierząt w takich warunkach spowoduje rozprzestrzenianie się chorób i niedożywienie a tym samym życie w cierpieniu, bólu a na koniec smutna śmierć.Na wszystko potrzebne są spore środki finansowe. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc.

Supporters

Loading...

Organizator
1 aktualna zbiórka
22 zakończone zbiórki
Supported by 65 people
900 zł (45%)