Pogryziony Bąbel zbiera na leczenie!

Closed
Supported by 52 people
500 zł (100%)

Started: 07 March 2016

Ends: 27 March 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Pewnego wieczoru odebraliśmy zgłoszenie – w jednej ze świętokrzyskich wsi znaleziono kundelka pogryzionego przez innego psa. Bąbel – bo takie imię dostał poszkodowany – był bardzo spuchnięty. Poza tym, nie pozwalał się dotknąć, nie chciał jeść. Tylko leżał skulony i przestraszony.

Nazajutrz Bąbel trafił do weterynarza – oprócz widocznych ran miał także zmiażdżone węzły chłonne… Otrzymał lekarstwa, czekamy teraz na rezultaty ich działania. Zbieramy na karmę dla pieska, a także profilaktykę, odrobaczenie, szczepienia. Potrzebna będzie również kastracja.

Bąbel jest wesołym i kontaktowym pieskiem – dzięki okazanej mu pomocy stał się bardziej otwarty na ludzi. Toleruje inne zwierzęta. Niestety nie potrafi zachować się w domu – najprawdopodobniej był psem łańcuchowym (ma ślad po obroży) – zatem nie zna obowiązujących w mieszkaniach praw. Bąbel ma około 3-4 lat, jest małym psem – waży 7 kg. Potrzebuje kogoś, kto otoczy go opieką i miłością, pokaże jak funkcjonować w nowych warunkach. Zanim to jednak nastąpi – musi przejść niezbędne zabiegi, które wymagają nakładu finansowego. Dlatego zwracamy się do Was z ogromną prośbą, Drodzy Darczyńcy – nie bądźcie obojętni na los Bąbla!

Supporters

Loading...

Supported by 52 people
500 zł (100%)